Mark Zuckerberg miał w harwardzkim akademiku nie byle jakich współlokatorów. Trójskoczek Samyr Laine, australijski wioślarz Bede Moore i muzyk Justin Coffin – ci trzej panowie dzielili z szefem Facebooka dwupokojowy apartamencik. Laine będzie reprezentował Haiti na zbliżających się Igrzyskach Olimpijskich w Londynie – donosi “Forbes”.

W wywiadzie dla tygodnika haitański sportsmen przyznaje, że w trakcie studiów na Uniwersytecie Harvarda Mark Zuckerberg prawie w ogóle nie sypiał. Zuck tyrał wówczas nad swoim społecznościowym dzieckiem: “Nikt z nas nie spał tak mało, jak Mark. Teraz wiemy, dlaczego” – mówi Laine.

“Wszyscy byliśmy bardzo różni” – mówi sportowiec o swoich współlokatorach z akademika – “Sam i ja zajmowaliśmy się sportem, Justin był utalentowany muzycznie a Mark ślęczał przed komputerem. Ale pomimo różnic świetnie nam się razem mieszkało”.

Laine podkreśla, że młody Zuckerberg był wybitnym informatykiem: “Chcieliśmy się wówczas przekonać jak szybko jest się w stanie włamać do naszych komputerów” – wyjawia na łamach “Forbesa”.

Ciekawe czy szef Facebooka pojedzie do Londynu kibicować koledze? Obaj panowie są wirtualnym kumplami. Zuck jest w gronie znajomych olimpijczyka https://www.facebook.com/laine.… .

Dowiedz się więcej o przydatnych aplikacjach na Igrzyska Olimpijskie w Rio.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

One Reply to “Co łączy szefa Facebooka z olimpiadą w Londynie?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *