Stefani Joanne Angelina Germanotta nie spoczęła na laurach. Mimo gigantycznej liczby fanów na Facebooku – ponad 43,3 mln – artystka systematycznie lansuje się na wallu. I trudno jej się dziwić – Lady Gaga chce odebrać facebookową koronę Rihannie, która wyprzedza ją o 1,5 mln “lajków”.

Każdego dnia Gaga zyskuje 23 400 nowych fanów na Fejsie. Co tydzień jej fan page “lajkuje” średnio 239 476 osób, miesięcznie zaś 1 230 512 użytkowników Facebooka (FameCount).

Artystka spadła natomiast o 3 miejsca w rankingu najpopularniejszych gwiazd na portalach społecznościowych Billboard Social 50 Music Chart. Zajmuje obecnie 4 miejsce za Justinem Bieberem, Rihanną i Seleną Gomez http://www.billboard.com/charts… .

Fan Page Gagi jest skrupulatnie aktualizowany – praktycznie codziennie, zdarzają się jednak dwu- lub trzydniowe odstępy między postami. Administrator strony też musi czasem się zdrzemnąć.

Co istotne każdy wpis artystki jest “lajkowany” przez dziesiątki tysięcy fanów, pod każdym pojawiają setki, czasem nawet tysiące, komentarzy.

Zdjęć Gaga umieszcza niewiele, o czym sami się przekonacie regularnie zaglądając na jej fan page https://www.facebook.com/ladyga… . Ale jak już wrzuci, to… Zresztą przeklikajcie się przez fragment jej facebookowej galerii poniżej.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

8 Replies to “Co słychać na Fejsie Gagi?

  1. jak ja jej nie cierpie …..glupia iluminatka…sprzedala dusze diablu jak wiekszosc “artystow” zeby tylko byc slawnym…zal mi ich…dobrze na tym ostatecznie nie wyjda…

  2. jak ja jej nie cierpie …..glupia iluminatka…sprzedala dusze diablu jak wiekszosc “artystow” zeby tylko byc slawnym…zal mi ich…dobrze na tym ostatecznie nie wyjda Tak, to powiedz czemu tak sądzisz? Jeśli patrzysz tylko na jej szalone stroje, to mi cię po prostu żal, obejrzyj sobie którykolwiek wywiad z Gagą albo naucz się angielskiego i posłuchaj jej najnowszej płyty. Gaga rządzisz ;D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *