Fan Page Kasi Tusk promujący jej bloga makelifeeasier.pl został skasowany z Facebooka. Dlaczego? Tego dokładnie nie wiadomo. Być może któremuś z adminów portalu nie podobała się społecznościowa aktywność córki polskiego premiera.

Facebookowy ban rozwścieczył Tuskównę: “Część z Was zauważyła, że od dwóch dni strona makelifeeasier.pl na Facebooku nie działa. Z przyczyn niezależnych ode mnie została zawieszona. Mam nieodpartą ochotę spotkać się z panem Zuckerbergiem i powiedzieć mu, co myślę o tej całej sprawie, a także zmusić go do odblokowania mojej strony. W najbliższym czasie nie planuję jednak wyjazdu do Ameryki, nic mi też nie wiadomo o tym, aby pan Zuckerberg miał pojawić się w Trójmieście, podejrzewam więc, że do spotkania nie dojdzie;)” – napisała na swoim blogu http://www.makelifeeasier.pl/ córka premiera.

“Domyślacie się pewnie, że informacja o niedziałającej stronie spadła na mnie jak grom z jasnego nieba:). Zwłaszcza, że jeszcze tydzień temu świętowałam to, że jest z nami już 20 tys. osób. Od tego czasu, pierwszą rzeczą, o której mówię każdej napotkanej osobie jest to, że straciłam swoją stronę na FB, a wraz z nią 20 tys. fanów (szloch)” – dodała.

Tuskówna założyła nowy fan page o tej samej nazwie. Znajdziecie go tu: http://www.facebook.com/pages/M… . Strona ma już blisko 3 tys. “lajków”.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

30 Replies to “Córka Tuska wściekła na szefa Facebooka!

  1. To układ Leszka z Jarkiem , Leszek ugadał boga ze Zuckerbergiem nie trafi do raju. Wkurzył się chłopak i wywalił ja z FACEBOOKA

  2. Gdybyś nie był córą Tuska nie byłoby 30 tysi l. Więc docenili próbę darmowej kampanii:-P i już jej nie ma.

  3. a co wszystko wolno bo córka Tuska,reklamę robi bo wybory,paskuda jakaś,z dekla zerwało,poszoł won!!!

  4. cyt. ” to żydowski spisek na platformę” Platforma to już i na swoich spiskuje!? He dobre! niech się pozagryzają wzajemnie – kwestia czasu i miejsca na listach wyborczych.

  5. cala platforma to dno , taksamo jest z wszystkimi partiami im chodzi nie o dobro kraju tylko oto zeby sie dorwać do koryta o chapać ile wleżie>!!!!!

  6. Córusia pomaga tatusiowi w wyborach do PO,to paskudne i niemoralne aby lansować siebie,rodzinę i PO.

  7. KSIĄŻKA MIŁOŚĆ MĘŻCZYZNY MA REWELACYJNE REFERENCJE Książka MIŁOŚĆ MĘŻCZYZNY wydawnictwa EUFORIA zupełnie obaliła pogląd że kobieta może być nieatrakcyjną dla mężczyzny. Panie które przeczytały ten poradnik i stosują się do rad w nim opisanych, robią prawdziwą furorę wśród mężczyzn .Osoby z otoczenia przecierają oczy z niedowierzaniem Ta publikacja okazała się rewolucyjną .

  8. Donald Tusk – folksdojcz .Życiorysy przodków Tuska są o tyle przykre, że byli oni etnicznymi Żydami, zresztą drugi dziadek też był z narodu wybranego. Tuskowie to nie żadni Kaszubi, to ród Żydów z okolic Bełchatowa

  9. SUPER – dla POkmiotów-supeł … to kiedy teraz ktoś ZDEJMIE z POlityki dunalda i jego skasuje i całą zafajdaną przeszłość po peło i zlikwiduje tak liczne “cuda gospodałcze”… a chudy kaszalot niech idzie do ujka błonka on POłączy sięz nią w BULU i NADZIEKI a może do coś do żarcia- jaki bigus czy cuś o ile jakna nie zżarła

  10. Wzwalilas te SLEPIA jak krowa na ocieleniu.Super Drakula z ciebie. Ale nie pokayuj sie publicynie i nie strasz ludzi ta ochzdna geba. DZIEKI.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *