Czeski humor – to prawdziwe natchnienie użytkowników Facebooka. Nic więc dziwnego, że fan page “Zabranjeno kurcenje” tak świetnie się sprzedaje. Ponad 170 tysięcy fanów i ponad 17 tysięcy osób, które o tym mówią – ten tłum czyni z fanstrony prawdziwą, społecznościową perełkę.

“Zabranjeno kurcenje” to sporych rozmiarów galeria memów, historyjek obrazkowych, demotów i zdjęć. Większość w języku czeskim. Ale mimo tego można się tu nieźle rozerwać. I zrelaksować. Na przykład w trakcie nudnych, służbowych spotkań. Z laptopem na kolanach.

Na fan page’u dominuje galeria na tablicy, sporo jest także różnego rodzaju obrazków samochodowych, ze zwierzętami, komiksów, nie brakuje grzecznej golizny. Jest miło, sympatycznie, z fasonem i po czesku.

Natrudziliśmy się i wycięliśmy dla Was fragment czeskiego tortu. Bez czeskich opisów. Nikt w redakcji Fejsika nie zna bowiem tej pięknej mowy.

Ważne! Oczywiście, że fan page nie jest czeski. Lecz kto nam zabroni, w imię krzewienia dobrego humoru i czujności, tak napisać? 😉

źródło: https://www.facebook.com/kurcen…

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

8 Replies to “Czeski humor na Facebooku (DUŻO ZDJĘĆ)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *