Pojawiły się kolejne doniesienia o końcu Facebooka. Według informacji serwisu FollowTechnology Mark Zuckerberg postanowił, że portal zakończy swoją działalność 15 marca 2012 roku. Wyssane z palca?

“Facebook wymknął się spod kontroli. Stres związany z zarządzaniem firmą zrujnował moje życie. Muszę położyć kres temu szaleństwu” – miał powiedzieć podczas poniedziałkowej konferencji prasowej społecznościowy mesjasz.

Podobno Zuckerberg daje wszystkim uzależnionym od Facebooka niecały rok na przyzwyczajenie się do funkcjonowania bez społecznościowej aktywności.

Z kolei rzekomy współpracownik Zucka niejaki Avrat Humarthi miał doradzić wszystkim użytkownikom portalu, aby ci skopiowali zdjęcia opublikowane na FB, bo za rok stracą je bezpowrotnie.

15 marca 2012 wszystkie dane użytkowników FB i zawartości przez nich opublikowane mają być bezpowrotnie wykasowane z serwisu. Dajecie wiarę tym doniesieniom?

Co ciekawe o planowanym zamknięciu Facebooka pisze też “Dziennik Gazeta Prawna”. Czyżby plotka była prawdziwa?

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

28 Replies to “Czy Zuckerberg zamknie Facebooka?

  1. Nie wierzę,że nikt nie będzie chciał kupić społecznościowego giganta.Kto chciał by zarżnąć na rosół kurę znoszącą złote jaja tylko dlatego,że za głośno gdacze?

  2. @pumpernik: Dlatego ktoś się zawsze znajdzie,kto chętnie tę kurę przygarnie 🙂 To właśnie miałam na myśli 😉

  3. zamieni na cos lepszego, w kancu wszystkie firmy realizuja zmiany, aby nie zakonczyc marnie, a chlopak juz wymyslil jak to zrobic aby zatrzymac wiekszosc uzytkownikow:)

  4. Do D.Social: najpierw doczytaj a pozniej drzyj gebe. to jest nowa plotka z inna data – 2012 rok cwaniaku.

  5. wiecie, konkurencja placi za takie artykuly to jest raz, dwa jezeli nawet to myslac logicznie sprzedal bym swoja posade najwyzszego stopnia i pozwolil grze toczyć się dalej.

  6. Mi się wydaje że to prawda ma wejść nowy program coś związane z gg ponoć lepszy na razie korzysta z niego 10 milionów ludzi .

  7. żeby w to uwierzyć trzeba mieć IQ poniż 5, FB to kura znoszace nie złote ale platynowe jaja, nawet jeśli by miał dość to zamiast likwidować sprzedał by to za grube miliardy, Dla przypomnienia w Marcu FB został wyceniony na 65mld dolarów – za taką kase to by co niektórzy własne dzieci sprzedali a co dopiero firmę której się nie chce

  8. ja już usunąłem konto ale on tego nie zamknie. To jego słowach ludzie zaczną masowo odwiedzać fb, żeby się jeszcze nacieszyć, wtedy statystyki mu wzrosną i wszyscy będą happy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *