Spodoba Wam się. easyCALL wystartowało na Facebooku z aplikacją PalPhone, która umożliwia wykonywanie bezpłatnych połączeń telefonicznych bez wychodzenia z popularnego Fejsa. Narzędzie pozwala na rozmowy ze znajomymi oraz na telefonowanie na polskie numery stacjonarne. Sprawdziliśmy – działa.

PalPhone’a znajdziecie tu: www.facebook.com/mypalphone . Aplikacja nie wymaga instalacji żadnych pluginów, wystarczy tylko nadać jej odpowiednie (w tym przypadku – GIGANTYCZNE) uprawnienia. Coś za coś.

Co jest potrzebne do darmowego dzwonienia z Facebooka? Konto na portalu społecznościowym, słuchawki, mikrofon i… i to wszystko.

Ale to jeszcze nie wszystkie zalety PalPhone’a. Narzędzie umożliwia także wysyłanie bezpłatnych SMS-ów. W okienku, które przypomina wyświetlacz komórki, wystarczy wpisać numer telefonu odbiorcy i treść wiadomości. Do SMS-a będzie doklejona reklama.

Połączenie na telefon stacjonarny może trwać maksymalnie trzy minuty, ale po upływie tego czasu można zadzwonić jeszcze raz. W przyszłości limit ma zostać zniesiony.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

One Reply to “Darmowy rozmowy telefoniczne na Facebooku!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *