Urodzona 15 lutego 1984 roku w Ciechanowie Dorota Rabczewska kocha Facebooka. Wokalistka lansuje się na portalu co najmniej dwa razy w tygodniu a w wakacyjne weekendy – obowiązkowo. Nie inaczej było w sobotę – Doda pochwaliła się na oficjalnej fanstronie swoim nowym wcieleniem.

Najświeższy image Rabczewskiej to lateksowa spódniczka, stylizowane na szpilki sportowe buty, wypasiona bluza z kapturem – jednym słowem: wieś. Ale fani pieją z zachwytu.

Pod kadrem adidasów na szpikach pojawił się opis “Mój obuw na dziś i w droge !!!!! ♥” i komentarze miłośników talentu i IQ Dody. Oto przykłady (pisownia oryginalna) https://www.facebook.com/offici… :

polska biedo intelektualna

“BUTY BOSKIE!!!Doda po raz kolejny pokazuje że jest Ikoną Mody i wyprzedza modowo resztę polskiego showbizu o kilka epok.Królowa jest tylko jedna:)”

“Dorotka, czemu nosisz podrabiane buty i sie tym chwalisz? popierasz rynek podrobek? nike nigdy nie wypuscilo takiego modelu, nie upadli tak nisko.”

“Teraz Doda cofa się w rozwoju, do czasów różowo-solarnianych, tandetnych ciuchów i faceta z wadą wymowy, lansiarza który niewiele sobą reprezentuje, poza grubym karkiem…”

Zakładamy, że “królowa” ma w głębokim poważaniu słowa krytyki. I nic dziwnego, skoro jest gwiazdą przez największe “G”. Gwiazdą. Bez niedomówień.

A swoją drogą to ciekawe ile jeszcze lat lansu Dodzie pozostało? Młodość nie trwa wiecznie a i chirurgia plastyczna nie sprawdza się w każdej sytuacji.

No jest jeszcze PhotoShop jakby co.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

8 Replies to “Doda w Łodzi – lans na Facebooku (FOTO)

  1. chyba ktos co skomentował ze nie istnieja szpilki od nike sie troche pomylil. w polskich sklepach raczej sie nie znajdzie. a nie pomyslal ktos ze mozna z zagranicznego sklepu sobie sprowadzic?

  2. przeciez to podrobki nike.. nike nie robi szpilek widzialem te buty co ona ma na chinskich stronach 2 lata temu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *