To nie był dobry sposób na obronę czci własnej córki. Debbie Piscitella z Florydy (USA) zaatakowała 14-letniego chłopca za to, że młodzieniec w niewybrednych słowach wypowiadał się o jej latorośli na Facebooku. Agresywna matka została aresztowana – donosi “NY Daily News”.

Matka dopadła społecznościowego “hejtera” w centrum handlowym. Oprawcę wskazała jej 13-letnia córka. Nie zważając na okoliczności Piscitella złapała chłopca za plecak i zaczęła go dusić. Do tragedii nie doszło tylko dzięki szybkiej interwencji ochrony sklepu.

Czym zawinił 14-letni chłopak? Debbie wyznała, że nastolatek pisał “obrzydliwe” komentarze pod zdjęciem jej córki, nazywając ją “pie**olonym i tłustym wielorybem”, który “nie zasługuje na życie bo jest tak paskudny, że nikt nie będzie chciał go nawet zgwałcić”.

Co warte podkreślenia z nieletnim “hejterem” rozmawiał także ojciec dziewczynki. Mężczyzna prosił chłopca, by ten zaprzestał znęcania się nad 13-latką na Facebooku. Nie poskutkowało.

Kilka godzin po sklepowym incydencie Debbie Piscitella została aresztowana. Kobiecie postawiono zarzut molestowania dziecka. Wyszła na wolność za kaucją. Jej 13-letnia córka nie ma już profilu na Facebooku.

Z kolei matka chłopca jest zbulwersowana reakcją Debbie i twierdzi, że pod żadnym pozorem nie wolno podnosić ręki na dziecko. Podkreśla również, że chłopiec nie dostał szansy na “skasowanie komentarzy”.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

3 Replies to “Dusiła kolegę córki za wpisy na Facebooku

  1. psychopata, ale ten “chlopiec” nie matka, sama bym go za cos takiego zadusila a po drugie jestem pewna ze to nie tylko komentarze na fb byly przyczyna zachowania matki i cos mi tu nie pasuje ze za probe zabojstwa dziecka kobieta tak sobie wyszla za kaucja na wolnosc, molesztowanie to nie proba zaduszenia, wiec cos sie tu nie zgadza…

  2. masakra powinna to sama zglosić na policję albo coś z tym zrobić ale nie dusić chłopaka każdy ma prawo do życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *