Z tymi przedstawicielkami płci pięknej lepiej nie zadzierać. Na fotografiach wyglądają bowiem na twarde, uparte i agresywne. Dziewczyny w stylu gangsta, bo o nich mowa, można zobaczyć na Facebooku. Jeśli nie macie oporów – wskoczcie tu: https://www.facebook.com/Gangst… .

Z opisu strony wynika, że chodzi tu o zespół muzyczny. Ale to tylko przykrywka. Fan page Gangsta Girls składa się głównie z wielkiej galerii zdjęć. W albumach dużo fotografii ostrych dziewczyn, jednak natkniecie się tu także na grzeczne panienki.

Na szczególną uwagę zasługuje gangsterska sesja zdjęciowa z lalką Barbie. Po jej obejrzeniu już nigdy nie kupicie Waszym córkom plastikowych blond piękności. Brawa dla autora zdjęć. Wykazał się sadystyczną wręcz kreatywnością.

Fan page dziewczyn w stylu gansta to jedna z niewielu stron na Facebooku, na której można się natknąć na namiastkę seksu. Portalowi cenzorzy wycinają bowiem wszystko, co się kojarzy z golizną. Kto nie wierzy, niech opublikuje nagi obrazek na swojej Tablicy i odczeka kilka dni.

Na stronie fanowskiej jest także babski kącik, gdzie można obejrzeć zdjęcia ostrych chłopców. Wnikliwi dopatrzą się tu kadrów z sesji erotycznych.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

25 Replies to “Dziewczyny w stylu gangsta na Facebooku – ostre?

  1. stara zasada im straszniej wygląda i ma więcej broni tym bardziej tchórzliwa dusza …prawdziwa broń jest w głowie …a te gangsta girls żenada, kontrowersyjny wygląd bo inaczej nikt się nimi nie zainteresuje poza plotkarskimi mediami ..żal ściska jak się na to patrzy

  2. oo taa bo bosko jest jak idzie taki cwniurek tafarafa z tekstem yo babe ;/ ale masz du*e a;bo Cyc*i szowiniści ;]] feministka powie wam tak wy przechodzicie do lamusu zamieniając się chodzące pin*y walące na km perfumami że z tej przesady to rzygać się chce

  3. Jak zawsze krytyczni polacy rodacy, lepiej być szarym pokornym i pracować za 1200 zł, WOW.Super życie… To, że dziewczyna jest wrażliwa to dobrze TO CECHA KOBIET WRAŻLIWOŚĆ PANOWIE I TĘPE PANIE( dla analfabetów psychologicznych) to, że się ceni i jest pewna siebie jeszcze lepiej( inteligętna to idzie w parze), to że umie poprzez wizerunek wyrażać siebie – fajna cecha nie wiele tak potrafi, zamiast być jaką “sztuczną zołzą” dopiero żenada przybierać modą osobowość by być na czasie i udawać dobRą a dla innych kobiet być suką. ..Ale wy faceci jesteście debilami( ( z małymi wyjątkami) i cóż, to postęp cywilizacyjny mało zmienił… Przynajmniej te kobiety SA SOBĄ I ZA TO DZIEWCZYNY MÓJ SZACUNEK MACIE. MAŁO LUDZI W NASZYM SZARYM MARUDNYM KRAJU WYRAŻA SIEBIE I JEST SOBĄ, LEPIEJ KRYTYKOWAĆ JAK SAMEMU NIE MA SIĘ ODWAGI;-)

  4. Nie lubię dziewuch w stylu ziomalskim i gangsta ale lubię za to Hardkorowe Metalówy ;> i Emo ;] mniam schrupał bym sobie takie xD.

  5. nic tam nie ma, parę emów, jakieś 50 centy, jakaś laska z bongiem, kupa znanych zdjęć ‘ostrych’ modelek tyle że ocenzurowanych z tego co najciekawsze… nie macie o czym pisać, rozumiem..?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *