Dziwny jest ten konkurs. Nie wyświetla się regulamin, głupieje konkursowa aplikacja i nie wszystkie nagrody są nowe. Pomysł jest kompletnie niedopracowany. Dlatego rzucimy trochę światła na “Śnieżne Demoty” na Facebooku.

Konkurs znajdziecie na tej stronie http://www.facebook.com/DOBRENA… w zakładce Konkurs-Demoty. Wszystko wskazuje na to, że aplikację robił albo amator, albo złośliwiec. Najlepsze jednak są nagrody! Padniecie z wrażenia. Otóż wygrać można:

– narty (używane) / snowboard – 1 szt
– buty (nowe) – 1 para
– gogle (nowe) – 5 szt
– kody rabatowe 15% na narty lub 30% na wszystkie towary do 200zl – 20 szt
– rzepy – 23 szt

To chyba pierwszy konkurs w historii, w którym można wygrać u-ży-wa-ne narty. Ciekawe, przez kogo były używane? Bo jeśli przez Kamila Stocha, to da się przeżyć. Gorzej, jeśli to jakiś chłam z wypożyczalni sprzętu narciarskiego.

Na czym polega zadanie konkursowe? Musicie wrzucić jakieś zdjęcie i zabawnie je opisać. Nie mam bladego pojęcia, kto wygra używane narty. Ponieważ, jak już wspomniałem, nie wyświetla się konkursowy regulamin. Wstydźcie się organizatorzy! Jak już zbierać “lajki”, to z klasą i profesjonalnie. A nie byle jak. Rzućcie okiem.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

One Reply to “Dziwny konkurs z używanymi nagrodami”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *