Trudno o lepsze miejsce w Internecie do zdobycia seksualnego partnera niż Facebook. Wśród setek milionów użytkowników musi znaleźć się ktoś, z kim można pójść do łóżka. Albo najpierw na spacer. Jak kto woli.

Fanstrona ‘Don’t have sex. ‘Cause you will get pregnant. And die’ http://www.facebook.com/pages/D… (“Nie uprawiaj seksu. Ponieważ zajdziesz w ciążę. I umrzesz”) tylko z pozoru jest fanpejdżem mającym odstraszać od seksu. Antyreklama jest w tym wypadku doskonałym chwytem marketingowym. Seksualny fanpejdż ma już grubo ponad 530 tysięcy “lajkerów”.

Na tablicy ‘Don’t have sex. ‘Cause you will get pregnant. And die.’ znajdziecie setki linków do portali randkowo-erotycznych i anonse od osób, które szukają seksu na Facebooku. Tony dziewczyn namawiają na fanpejdżu do dodania ich do grona znajomych. Większość z nich wygląda jak porno gwiazdki.

Galeria zdjęć obfituje w ostre fotografie bezpruderyjnych użytkowniczek. Tylko czy aby na pewno wszystkie są prawdziwe? Tego nie udało nam się jeszcze sprawdzić. Ale będziemy próbować.

Fanstrona ‘Don’t have sex. ‘Cause you will get pregnant. And die.’ najbardziej przypomina wielką reklamówkę erotycznych portali internetowych. A skoro ma pół miliona fanów, to jest do kogo docierać. I z kim iść do łóżka. Dobranoc…

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

One Reply to “Erotyczne anonse na Facebooku. Skorzystasz?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *