Michał Figurski cierpi. W rozpaczliwym wywiadzie dla “Gazety Wyborczej” Figurski wyznał, że ze względu na kiepską sytuację finansową rezygnuje z cotygodniowego sushi. Użytkownicy Facebooka solidaryzują się z dziennikarzem. I zapowiadają tydzień sushi-abstynencji.

A wszystko w ramach wydarzenia “Tydzień bez sushi – gest solidarności z Michałem Figurskim”:


– Liczymy z Odetą, na czym oszczędzić, co jest zbędne. Wiesz, przestajesz chodzić co tydzień na sushi, kupować w drogich sklepach. Zauważasz, ile kosztuje benzyna. Zaczynasz liczyć, ile warte są twoje samochody – tak o swoich pierwszych miesiącach bez pracy mówi w rozmowie z “Gazetą Wyborczą” Michał Figurski, który w atmosferze skandalu odszedł z Eski Rock. Michał – jesteśmy z Tobą!” – deklarują inicjatorki wydarzenia.

Ale to nie wszystko:

“Bardzo bym nie chciała, by nasz gest miał jakąkolwiek wymowę polityczną, czy też był komentarzem społecznym. Bardzo bym chciała, żeby ten gest był miłością ♥ tak zwyczajnie, po ludzku, po prostu” – czytamy na stronie eventu https://www.facebook.com/events… .

Swój udział w wydarzeniu już zadeklarowało ponad 5 tysięcy użytkowników portalu. Okazuje się, że Figurski ma w sieci wielu stronników.

Czy wy także wytrzymacie tydzień bez sushi?

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

5 Replies to “(EVENT) Tydzień bez sushi – gest solidarności z Michałem Figurskim

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *