Ta dziewczyna jest rozrywana przez użytkowników Facebooka. Ewa Farna, bo o niej mowa, ma na portalu Marka Zuckerberga już ponad 243 tys. fanów. I nic dziwnego – artystka dba o nich jak nikt inny.

Fan page https://www.facebook.com/pages/… Ewy prowadzony jest zasadniczo w języku czeskim. Ale to nie przeszkadza polskim miłośnikom talentu Farnej w “lajkowaniu” zawartości publikowanych na stronie. Bo Farna często bardzo często pisze posty po polsku.

Ewa jest na Fejsie bardzo płodna. Lubi Kubę Wojewódzkiego, zespół Afromental, śpiewającego Czesława, Adele i fan page Vivy. Ale to nie wszystkie zainteresowania artystki. Oto pełna lista:

“Pink, U2, Michael Jackson, Katy Perry, Beyonce, LadyGaga, John Mayer, Justin Timberlake, Charlie Straight, Kasia Kowalska, Doda, Agnieszka Chylinska (at old version:)), Linkin Park, Dave Navarro, Anastacia, Nickelback, Avril, David Koller, Toxique, Foo Fighters, Gigi, Limp Bizkit, Rey Charles, Beatles, Queen, Roxette, Paramore, Alanis Morissette, Mozart, Schubert, Bartholdy, Smetana, Kevin Rudolf, Jamiroquai, Embassy….”

Zakładka “Informacje” nie pozostawia złudzeń: “Ewa se narodila 12.8.1993 v Třinci. Žije ve Vendryni, momentálně navštěvuje 3. ročník Gymnázia s polským jazykem vyučovacím v Českém Těšíně.” Dobrze wiedzieć.

Apelujemy do menadżerów Farnej, by wysilili się choć trochę i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom polskich fanów swojej podopiecznej nieco spolszczyli społecznościowy fanklub. Mowa o informacjach.

Resztę wybaczamy. Prawda?

A teraz zobaczcie co Ewa opublikowała na Facebooku. Jest na co popatrzeć. Więcej na fan page’u!

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

16 Replies to “Ewa Farna na Facebooku. Bez cenzury (ZOBACZ)

  1. fajna dziewczyna- młoda jeszcze szalona…..wygląda na szczęśliwą…. a wy wszyscy świętoszki – pewnie niejeden jechał na kacu a to to samo……. gońcie się

  2. Jakoś nie miałem problemu z domyśleniem się,co zawiera informacja napisana po czesku.A tytuł artykułu powala..”bez cenzury”.Pewnie chodzi o słowa “bardzo płodna”. Autor artykułu jest umysłowo bezpłodny.

  3. ja sie zastanawiam jak osoba ktora prowadzila po pijaku moze zostac przyjeta na uczelnie prawa. to pokazuje na jakim poziomie jest ta uczelnia. Nigdy nie prowadzilem na podwojnym gazie nawet po jednym piwie nie prowadze!!

  4. true-> true. Poza tym nie rozumiem jak można po czymś takim podwójnie lansować kogoś kto rozwalił auto po pijaku między spotami nawołującymi do nie siadania za kółkiem po alkoholu. Jak widać niektórych to nie dotyczy…

  5. Dajcie dziewczynie spokuj mondrale moge sie zalorzyc ze takie buraki jak wy to obrobicie dupe komu sie da i tylko tyle potraficie ,takie bzdety pisza zazwyczaj niehciane baby albo panowie z malym p…….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *