Użytkownicy Facebooka nie są fanami Michała Figurskiego. A przynajmniej nie ci, którzy “zalajkowali” fan page Czesława Mozila. Dziś śpiewający Czesław był gościem w porannym programie Michała w radiu Eska Rock. Tematem wiodącym był chamski żart duetu Wojewódzki i Figurski.

Przypominamy, iż w swojej audycji “Poranny WF” na antenie wyżej wymienionej stacji radiowej panowie obrazili ukraińskie kobiety. Przeprosin zażądało nawet Ministerstwo Spraw Zagranicznych Ukrainy https://www.fejsik.pl/Facebook-k… .

I Figurski przeprosił tak, aby nie przeprosić. W końcu to tylko “satyra”, jak od lat wmawia wszystkim szef Eski Rock. Przepraszał z Czesławem Mozilem w studiu: “Naprawdę kocham naród ukraiński i mam poważne, nie tylko seksualne, zamiary wobec tej wspaniałej nacji” – powiedział prezenter w języku ukraińskim i francuskim. Wszystko zabrzmiało jak żart. Kuby Wojewódzkiego nie było.

Śpiewający Czesław zamieścił na swoim oficjalnym fan page’u https://www.facebook.com/czesla… zdjęcie z przeprosin (screen poniżej). Fani muzyka natychmiast skomentowali kadr:

“ale cycki”, “wątpliwa płeć”, “Figurski jest kobietą”, “cholera, jakie ona ma cycki”, “Panie Michale bez stanika do pracy…” – to tylko niektóre z nich.

Należało się Figurskiemu?

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

30 Replies to “Facebook kpi z Figurskiego

  1. miej chamie jeden z drugim honor i klase i ustąp z zajmowanego stanowiska tzw pożal się Boże prezentera radiowego.

  2. figurski i wojewódzki to Bydlaki. Nic, tylko włożyć ich do wspólnego wora i wrzucić na środku Rowu Mariańskiego, aby nie mieli szans wyjscia.

  3. oj poprostu sobie troche przytyl tak nie zablal o to aby wygladac estetycznie moze sobie tez dla zartu wypchal ech .. robicie z tego afere ja je…ie

  4. Najgorsze że młodzież się wzoruje na takich prezenterach. Wyraźnie widać że komuś zależy na deprawowaniu i degeneracji młodego pokolenia.

  5. Facet ma chorą wątrobę od przepicia, brania, cycki są tego wynikiem… typowa ginekomastia (przyp.med.szybki chlust, większy biust)

  6. No coz, lepiej juz byc zgwalconym przez malpe, bo ona jest przynajmniej czlekopodobna. U tych panow tego podobienstwa trudno szukac

  7. ci obydwa to D N O – nikt normalny ich nie zatrudni – tylko taki cham jak oni.. szkoda, że takie PROSTAKI deprawują młodzież – za to kara WIĘZIENIA.

  8. k.. wa co do chlopa macie poje..y. Jak wogole takie rzeczy mozna gadac jak ta polska ma byc cywilizowana z takimi bezmuzgami jak ci ktorzy te opinie pisza.

  9. do ”na wyje…ym” taki jak ty- ”bezmug” bierze w obronę takich samych sobie czyli Figuranta i Powiatowego. A patrząc na twoje wypociny to jak skończyłeś podstawówkę, albo nie skończyłeś.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *