Fajna inicjatywa Muzeum Powstania Warszawskiego na Facebooku. 6 marca 95 lat skończy generał Zbigniew Ścibor-Rylski “Motyl”, prezes Zarządu Głównego Związku Powstańców Warszawskich. Z tej okazji na fanstronie Muzeum można składać generałowi życzenia.

“Drodzy Facebookowicze! Zachęcamy Was do składania na tablicy życzeń dla generała Ścibor-Rylskiego! W dniu urodzin przekażemy je Szanownemu Jubilatowi! Na Wasze życzenia czekamy do 5 marca, do godz. 10.00” – czytamy na fan page’u Muzeum https://www.facebook.com/1944pl .

Życzenia złożyło już ponad pół tysiąca osób. Szkoda tylko, że akcja kończy się już dziś o godz. 10.

Większość internautów wspomina o 200 latach życia. My pójdziemy jeszcze dalej. Trzystu lat, drogi panie generale! W dobrym zdrowiu!

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

29 Replies to “Facebook: Złóż życzenia powstańcowi!

  1. mam mieszane uczucia.. hm… no bo jak ROZLICZYC !!200tys niewinnych ludzi mordowanych w Warszawce ..w wyniku idiotycznej i niepotrzebnej ruchawki Powstańczej..

  2. Dziekujemy Wam wszystkim za pokazanie co to honor i męstwo….lewaki mordy w kubeł, znamy wasze gówniane poglądy….

  3. Szkoda ze to tylko zyczenia, ciekaw jestem czy a TAKA POlskę Pan walczył. Czy Pana trud nie został zmarnowany!

  4. co maja popwiedziec Ofiary tego zupełnie niepotrzebnego i bezmyślnego załosnego tzw. POWSTANIA..

  5. Wszystkiego dobrego PANIE GENERALE życzę panu wiele zdrowia tylko pozazdrościć odwagi która towarzyszyła wam w tej nierównej walce z tym hitlerowskim ścierwem Piotr L.

  6. Niektórzy chyba coś z głową mają. “Motyl” nie był decydentem powstania. Kiedy wybuchło był zaledwie porucznikiem.

  7. Za te 200tys. to winni odpowiedzieć nasi Przyjaciele zza Odry,a nie Generał lub jego podwładni…wspaniali odważni młodzi ludzie…BOHATEROWIE…..200 lat p.GENERALE

  8. Wyrazy szacunku, podziwu i uznania… i po prostu dziękuję Panie Generale, że m.in. dzięki Panu Polska jest dziś wolna.

  9. …a nawet dwieście, wielkiemu terroryście faszystowskiej polski. (proszę się nie obrażać, nie chcę urazić Pana, a jedynie ośmieszyć tych, którzy powstańców zwą terrorystami)

  10. Panie Generale wszystkiego najlepszego duzo zdrowia i 200lat zycia. Dziekujemy z calego serca za to co zrobil Pan dla nas i dla Polski.CHWALA BOHATEROM!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *