Panowie! Jeśli Wasze przyjaciółki na Facebooku zaczną pisać na tablicach, że lubią to na balkonie, podłodze czy parapecie, nie dajcie się zwieść tym dwuznacznościom i nie traktujcie tego jako zaproszenia to tanga. Te quasi erotyczne opisy to element akcji zwiększenia świadomości w walce z rakiem piersi. A wszystkiemu winien tajemniczy mail, który od kilkunastu godzin krąży po Facebooku. Uchylamy rąbka tajemnicy. Oto jego treść:

“Moja koleżanka zasugerowała abyśmy my kobiety, zrobiły coś specjalnego na FACEBOOK w celu zwiększenia świadomości na temat walki z rakiem piersi. Jak wiecie październik to miesiąc poświęcony walce z rakiem piersi.

Pomysł jest bardzo prosty i zabawny. Proszę Was abyście włączyły się wszystkie do tej akcji. W ubiegłym roku pomysłem był post o ulubionym kolorze stanika. Ta zwariowana akcja zaskoczyła wszystkich mężczyzn, którzy oczywiście nie mieli pojęcia o co chodzi!

Tegoroczny pomysł dotyczy Waszej torebki. Musicie wpisać w Wasz status gdzie stawiacie lub wieszacie torbę zaraz po wejściu do domu w formie: “lubię na stole w jadalni”, “lubię na krześle w kuchni”, itp. Dwuznaczność może być zabawna 😉 Wpiszcie odpowiedź w miejsce Waszego statusu. Oprócz tego wyślijcie te wiadomość do Waszych koleżanek, przyjaciółek, mam, cioć, babć, sąsiadek, nauczycielek, szefowych, itd.

W ubiegłym roku wiadomość o zabawie w “kolor stanika” pojawiła się nawet w wiadomościach telewizyjnych! Może także w tym roku zdołamy pokazać nasza sile i jedność?
Do dzieła!” – pisze prowodyrka akcji.

Cel szczytny, akcja chwyciła. Status zmieniły dzisiaj dziesiątki moich facebookowych przyjaciółek. Ale jak można lubić to na masce samochodu? W taki ziąb?

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

One Reply to “Fajna akcja na Facebooku: A Ty gdzie to robisz?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *