I musimy Was o tym poinformować. To będzie najważniejsze święto w tym roku. Przynajmniej dla użytkowników Facebooka. Bo nikt mi nie wmówi, że nie lubi orgazmów.

Prawda, że wydarzenia z podtekstem seksualnym przyciągają uwagę na Facebooku, jednak trzeba je jeszcze inteligentnie zaaranżować. W pewnym stopniu udało się to prowodyrowi Światowego Dnia Orgazmu http://www.facebook.com/home.ph… , który wypada 21 grudnia. Otóż orgazmy, drodzy Państwo, mają być przeżywane dla pokoju i spokoju na świecie. I to jest cholernie piękna inicjatywa!

Event jest częścią międzynarodowej akcji “Global Orgasm for Peace” http://www.globalorgasm.org/Hom… . Im więcej ludzi na świecie będzie szczytować tym więcej pozytywnych wibracji pokoju wyzwolą ze swoich ciał. Orgazmy mają pomóc w zaprowadzeniu pokoju na świecie.

I nawet jeśli szczytujący ziemianie nie zaniechają prowadzenia wojen to i tak akcja jest warta uwagi. Koniecznie weźmy w niej udział. 21 grudnia o północy, każdy na swój własny sposób niech szczytuje. Fajny pomysł na integrację.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

One Reply to “Fajna inicjatywa: Światowy Dzień Orgazmu dla Pokoju!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *