Setki atrakcyjnych kobiet i wszystkie w jednym miejscu – na polskim fan page’u o oryginalnej nazwie “Fajne laski”. Ileż pracy musiał włożyć moderator tej strony w wysysanie zdjęć z sieci… Ten tylko się dowie, kto zajrzy na rzeczoną fanstronę.

“Codzienna porcja kobiecych wdzięków dla każdego konesera damskiego piękna” – aż tyle i tylko tyle możemy przeczytać w opisie strony “Fajne laski”. Kilka słów w zupełności wystarczy tym bardziej, że fan page jest klasycznym przykładem facebookowego sexy albumu.

Fanów ponad 3100. Tragedii nie ma, ale szału też nie. Na Tablicy strony same zdjęcia z inteligentnymi opisami, m.in.: “Tak na oko pupa z gatunku brazylijskich”, “Tymczasem gdzieś na wsi…”, “Tak po prostu sobie siedzę i patrzę na Ciebie…”, “Znów się zakochałem… kochliwe mam to serduszko… ale w sumie trudno mi się dziwić chyba…”. Te wielokropki mogą świadczyć o tym, że strona jest moderowana przez kobietę. Ale to tylko spekulacje.

Babskich zdjęć kilkaset, niektóre natychmiast powinny zniknąć z Facebooka. Tu i ówdzie widać to i owo, czego na portalu pokazywać nie wolno. Sami znajdziecie.

Poniżej próbka tego, co za chwilę zobaczycie, jeśli tylko przeklikacie się na stronę “Fajne laski”. To tu: https://www.facebook.com/fajne.…

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

2 Replies to “Fajne laski – polski fan page

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *