Jesteście bywalcami nocnych klubów i dyskotek? Tak? W takim razie ten konkurs jest stworzony dla Was. Zapraszamy do Smirnoff Nightlife Exchange Project. Kuratorem polskiej edycji jest sama Anna Mucha. A nagrodą główną realizacja polskiej imprezy w jednym z 14 krajów świata biorącym udział w projekcie.

Niecierpliwi? Wskoczcie na oficjalną fanstronę konkursu http://www.facebook.com/TheNigh… i spróbujcie swoich sił w zabawie. W zakładce “Night Exchange” możecie zgłosić swój udział w konkursie. Jak wygrać? To proste. Wystarczy, że podzielicie się swoimi imprezowymi doświadczeniami. Macie czas do 18 października a do wyboru 9 kategorii: drinki, jedzenie, muzyka, taniec, scenografia, moda, typowo nasze, extrasy i dzika karta.

Zwycięzcę konkursu wybierze sama Anna Mucha. Pojedzie on do wybranej stolicy jednego z krajów partycypujących w wydarzeniu by przenieść polskie życie nocne na tamten grunt.

– W Warszawie i na całym świecie życie nocne się zmienia i kwitnie. To projekt, który zakłada wymianę pomysłów z nim związanych pomiędzy 14 siostrzanymi miastami w 14 różnych krajach. W Europie, możemy czuć się wyróżnieni, jest to tylko Polska, Niemcy, Anglia i Irlandia. Pomysł, scenariusz na zabawę, zostanie przeniesiony do innego miasta i w tamtym mieście zrealizowany. Nie mogę zdradzić, do jakiego miasta pójdzie nasz polski projekt, ale mając tę wiedzę bardzo się zapaliłam, żebyśmy pokazali się z jak najlepszej strony – powiedziała Newsweekowi http://www.newsweek.pl/artykuly… Anna Mucha.

Gotowi? Czasu zostało co prawda niewiele, ale jest jeszcze szansa. Trzymam za Was kciuki!

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

One Reply to “Fajny konkurs dla imprezowiczów. Zaprasza Anna Mucha”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *