Siostry Grycan tu, siostry Grycan tam. Przez ostatnie miesiące media są pełne Grycanek. Nie dziwi więc fakt, że siostrzyczki są popularne także na Facebooku. “Komentarz został zjedzony przez Grycanki” – to jeden z najsłynniejszych fanklubów Grycanek.

Rzeczony fanklub nie jest ani grzeczny, ani sympatyczny. Złośliwi użytkownicy Facebooka kpią tutaj z Grycanek. Jeśli chcecie do nich dołączyć – teleportujcie się tu: https://www.facebook.com/pages/…

Zakładamy, że Grycanki mają do siebie dystans i w ogóle nie przejmują się społecznościową krytyką. Miarą popularności jest dziś bowiem gigantyczny dystans do własnego jestestwa. Ci, którym brak dystansu, szybko wypadają z obiegu.

Strona jest zbiorem wszelkiej maści “zabawnych” obrazków. Celowo użyliśmy cudzysłowu. Powód? Nie każdemu owe żarty przypadną do gustu.

Liczba fanów dobiega do 7800. Liczba osób, które o fan page’u mówią – ponad 2 tysiące. Nie jest źle.

Pewnie jesteście ciekawi cóż takiego można wykopać na fanstronie. Poniżej rozwiewamy Wasze wątpliwości. Czy warto “lajkować” prześmiewczą stronę? Sami oceńcie. Adminom strony musi uwierać popularność Grycanek.

—-

źródło: https://www.facebook.com/pages/…

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

11 Replies to “Fan page: Komentarz został zjedzony przez Grycanki

  1. zakompleksione polaczki.. atakują wszystkich, którzy kompleksów nie posiadają.. ani to śmiszne, ani kreatywne

  2. Ludzie na prawde nie macie nic lepszego do roboty niz nabijac sie z czyjejs tuszy? Niektorzy nigdy nie beda bardziej dojrzali niz w 3 klasie szkoly podstawowej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *