Informacja o tej stronie pojawiła się dziś rano na skrzynce mailowej Fejsika i od razu zainspirowała całą redakcję. W weekend na Facebooku wystartowała polska strona o japońskich reklamach – “Japończycy są kosmitami”. Wystarczy obejrzeć kilka spotów zamieszczonych na rzeczonym fanpejdżu by dojść do wniosku, że rzeczywiście są kosmitami.

Nikt na świecie nie robi takich reklam, jak mieszkańcy Kraju Kwitnącej Wiśni, dlatego postanowiliśmy wesprzeć stronę fanowską, którą znajdziecie tu http://facebook.com/japonczycy . Fanpejdż jest jeszcze w powijakach, “lajkerów” ma jak na lekarstwo, ale to naprawdę godna uwagi inicjatywa.

Jeśli kiedykolwiek widziałeś japońską reklamę – Twoje życie nie będzie już nigdy takie samo – pisze na stronie jej twórca. I ma rację. Zresztą sami się zaraz o tym przekonacie. Odpalcie filmik, który znajduje się tuż pod tekstem. Mistrzowska, abstrakcyjna, wesoła i przaśna reklamówka gum do żucia na zawsze namiesza Wam w głowach i sprawi, że zatęsknicie za drugą Japonią, którą kiedyś obiecywał Lech Wałęsa.

Za stronę fanowską trzymamy kciuki i czekamy na więcej spotów reklamowych. それを好きですか?(“Lubisz to?” w języku japońskim wg tłumacza Google).

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

One Reply to “Fanklub japońskich reklam – dołączysz?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *