Po jeżu z miasta Zgierza Jeż Jerzy jest, bez wątpienia, najsłynniejszym gatunkiem ssaka łożyskowego z rzędu Erinaceomorpha. Ma już swój komiks, ma film i fajny fanpejdż na Facebooku. Najeżony zdjęciami i fanami.

Jerzego znajdziecie tu http://www.facebook.com/jezjerz… . Jego kującą mość polubiło już ponad 38 tysięcy osób. Nie jest to może liczba powalająca, ale wszystko jeszcze przed Jeżem Jerzym. Przyjrzyjmy się fanpejdżowi pana jeża.

Znajdziecie tu trzy aplikacje: “Co dziś olewa Jeż Jerzy?” – z prostackimi sentencjami w stylu bohatera, “Jeżocelebryta” – tu można wygrać bilety na film o ssaku i “Lalki Jeża” – gra z gumowymi lalami z sex-shopu w rolach głównych. Każda z nich pięknie zaspamuje Waszą Tablicę. Wszystko to czysta promocja ekranizacji komiksu o Jeżu Jerzym, którą od 11 marca można zobaczyć w polskich kinach. PR mają niezły.

Szkoda, że kinowa wersja Jerzego jest, niestety, typowo polskim filmem, w którym królują cycki, tyłki, wulgaryzmy i pierdzenie ściągnięte z amerykańskiej kreskówki “South Park”, w której prykali wieki temu Terrance i Phillip. Ale i tak Polska jest mistrzem Polski.

W galerii zdjęć niespodzianka dla fanów papierowej wersji Jerzego – kilka stron komiksu o bohaterze. Dla fanów filmu fotografie z nagrywania ścieżki dźwiękowej do “Jeża Jerzego”. Sprawdźcie!

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

7 Replies to “Fanklub Jeża Jerzego – dołącz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *