Stolica Apostolska spełniła swoje obietnice. Na Facebooku jest już dostępna oficjalna strona fanowska polskiego papieża.

Stronę John Paul II (the Vatican page) znajdziecie tu http://www.facebook.com/vatican… . Fanpejdż dopiero się rozkręca i na razie ma niespełna 20 tys. fanów. Przypomnijmy, że Watykan celowo uruchomił go przed beatyfikacją Jana Pawła II, którą zaplanowano na 1 maja.

Co na stronie? Na razie kilka fotografii papieża Polaka w zadziwiająco niskiej jakości i link do oficjalnego kanału YouTube Jana Pawła II http://www.youtube.com/giovanni… . Watykan odpalił go zaledwie dwa dni temu! Na papieskim kanale znajdziecie wiele filmów, m.in. ten z wyboru Karola Wojtyły na papieża.

Skąd pomysł na oficjalny Fan Page Jana Pawła II? – Odkryliśmy, że Facebook służy nie tylko wymianie informacji, ale także tworzeniu wspólnoty – tłumaczy bp Paul Tighe, sekretarz Papieskiej Rady ds. Środków Społecznego Przekazu.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

21 Replies to “Już jest! Jan Paweł II na Facebooku i YouTubie!

  1. Pomysł jest fantastyczny,a fanów tych PRZECIWKO jak i tych ZA zawsze będzie przybywać.Na pewno-jestem przekonana-tych ZA jest i będzie zawsze więcej! KOCHAMY NASZEGO PAPIEŻA 🙂

  2. te pomniki(koszmarki ),to pustoslowie-to wszystko obraza pamiec Karola Wojtyly-mniej obludy,wiecej zadumy

  3. Bez komentarza laudzie ten Facebook wam wszystkim zrobił sieczkę z tego co zostało w waszych głowach po tym co się kiedyś nazywało mózgiem bo już dawno tego tam nie ma!!!To coś opętało was na dobre.Rozumiem jak ktoś chce korzystać z takiego gówna jakim jest ten portal to proszę bardzo ale wciągać w to naszego Papieża Jasna Pawła 2 to już absurd ponad wszystko.Na naszej planecie nie będzie końca świata my się sami wykończymy właśnie przez taki syf jak ten obsrany facezbóg.

  4. Na FB już jest strona Adama i Ewy naszych pierwszych rodziców stworzonych przez Boga,są tam zdjęcia z Raju,drzewa poznania dobra i zła i szatan co uwiódł Ewę jabłkiem za co teraz cierpimy.A mogło być tak bosko.

  5. Ty gościu oszołomie zamknij swój jadowity pysk i nie śmiej obrażać pamięć Ojca Świętego, szmatławcze!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *