Dziś mija 30 lat od śmierci Johna Lennona, najwybitniejszego rockmana świata, członka legendarnej grupy The Beatles. Na facebookowej fanstronie muzyka od rana wrze. Zapraszamy Was do fanklubu Johna Lennona.

Znajdziecie go w tym miejscu http://www.facebook.com/johnlen… . Do grona wielbicieli legendy rocka należy już grubo ponad 1,2 miliona użytkowników Facebooka. W ciągu niecałej godziny pod prośbą o dzielenie się swoimi wspomnieniami o Lennonie wpisało się ponad 2 tysiące osób a liczba komentarzy rośnie lawinowo. Wy także możecie zostawić swój ślad.

Na stronie znajdziecie przede wszystkim tysiące zdjęć wklejonych przez fanów Johna Lennona – od okładek czasopism po prywatne fotografie i własnoręcznie malowane podobizny muzyka. Dla zagorzałych fanów przygotowano quiz wiedzy o Johnie. Wystarczy przejść do zakładki “Competition”. Nie będziemy tu zdradzać wszystkich szczegółów żeby nie psuć Wam zabawy.

Bez wątpienia ciekawym dodatkiem do strony fanowskiej Johna Lennona jest zakładka do internetowego sklepu, gdzie można kupić pamiątki związane z artystą – podkoszulki, płyty, kalendarze. Dołączycie do grona fanów?

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

One Reply to “Fanklub Johna Lennona – dołączysz?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *