To miejsce wcale nie jest tylko dla mężczyzn. Jasne, że prezentowaliśmy już na Fejsiku wiele pikantnych stron z Facebooka, ale ta jest stroną dla koneserów. I koneserek. Nie tylko damskie pupy są w centrum zainteresowania.

If you know somone with a really sexy ass (“Jeśli znasz kogoś z naprawdę sexy tyłeczkiem”) http://www.facebook.com/pages/I… wita społecznościowych maniaków tym, co ma w nazwie. Pupą. Razem z seksownym zdjęciem wita nas także ponad 65 tys. fanów tej wcale nie wulgarnej strony. Oni naprawdę mają hopla na punkcie tej konkretnej części ciała.

Co tu można znaleźć? Przede wszystkim można poczytać zwierzenia setek użytkowników. Okazuje się, że ładne pupy mogą mieć wszyscy, bez względu na wiek i płeć – matki, robotnicy budowlani, narzeczeni i narzeczone, żony. Banał? Wszystko, co poniżej pasa, najbardziej kręci użytkowników Facebooka. Gdyby żył Michał Anioł i prezentował swoją twórczość na portalu to na bank miałby mniej fanów od seksownych stron. Stety albo niestety.

Galeria zdjęć skromniutka. Pewnie fani strony są wstydliwi. Możecie dorzucić tu własne zdjęcia. Chętnie je na Fejsiku zaprezentujemy!

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

One Reply to “Fanklub ładnych tyłeczków – dołączysz?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *