Programu X Factor jeszcze nie ma na antenie TVN-u, ale już można zajrzeć za jego kulisy na Facebooku. To muzyczne show z emerytowanym sędzią Kubą Wojewódzkim, wyrzuconą z pracy przez wszystkie gwiazdy Mają Sablewską, Czesławem Mozilem i dziennikarzem politycznym, który w wolnych chwilach z nudów prowadzi X Factor, Jarosławem Kuźniarem. Witajcie w kolejnym formacie, na którym telewizja TVN z Edwardem Miszczakiem na czele zarobi miliony. A Wy będziecie mieć wrażenie, że cokolwiek w tym programie od Was zależy.

Naprawdę się administracja strony X Factor Polska postarała. Widać, że im zależy. Na stronie http://www.facebook.com/xfactor… całe mnóstwo zdjęć. Castingi, precastingi, fani, tłumy, Kuba Wojewódzki w gwiazdorskich pozach, zdjęć w galerii dobrze ponad setka.

Można sobie coś ściągnąć i zrobić tapetę z telewizyjnych idoli. Na komputer albo na podkładkę do myszy.

W opisie strony dwa zdania. “Jeden z najpopularniejszych muzycznych show szukający utalentowanych wokalistów. Pierwsza, polska edycja już wiosną 2011 r. na antenie TVN” – czytamy. To prawda, że dzieci TVN-u potrafią w kilku słowach oddać sens wszystkiego. Posłuchajcie sobie z samego rana żarcików pana Kuźniara, albo poproście o autograf na ulicy najstarszego jurora programu. Zrozumiecie, co mamy na myśli.

6 marca o godzinie 20.00 X Factor Polska ruszy w Polsce. Gwiazdy, gwiazdeczki i gwiazdunie wyjdą na scenę i będą zarabiać pieniądze. Towarzyszył im będzie podkład muzyczny z “Excalibura” – “Fortuna” Wagnera. Chociaż do jurorskiej trójki bardziej pasowałyby “Majteczki w kropeczki” albo coś z repertuaru Mariny Łuczenko, która kilka dni temu wyrzuciła z pracy Maję Sablewską.

Na fanstronie programu już trwa wielka akcja. Administracja fanpejdża szuka filmów z Polakami w innych edycjach X Factor. Znaleziono trzy filmy. Mamy talent?

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

One Reply to “Fanklub X Factor – kochaj albo rzuć!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *