Sierżant Carl Tee przejechał tunelem z prędkością przekraczającą 100 mil na godzinę. Wszystko nagrał i opublikował na Facebooku.

Po raz kolejny publikujemy przykład głupoty. Niejaki Carl Tee, oficer policji w San Francisco, będąc po służbie przejechał tunelem ”Broadway” z prędkością 100 mil na godzinę. W tunelu obowiązuje ograniczenie prędkości do 35 mil.

Wszystko nagrał i opublikował na swoim profilu dodając wyjaśniający komentarz: ”Broadway tunnel. 100 miles per houres in the Lambo. Plus, we were all drunk”. W ciągu kilku minut znajomi zaczęli lajkować post oraz dodawać komentarze. Na szczęście większość z nich była potępiająca.

Film stał się taką sensacją na Facebooku, że zajęła się nim policja z San Francisco. Niestety wideo nie dostarcza dowodów na to, kim był kierowca i czy na pewno był pijany. Gdy sprawa nabrała medialnego rozgłosu sierżant skasował film oraz usunął konto, myśląc, że tak zakończy sprawę. Na wniosek prokuratury Facebook udostępnił całe nagranie. Obecnie sierżant Carl Tee jest zawieszony.

Wrzuciliście na Facebook coś, czego wstydzicie się do dzisiaj?

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *