Jesteście fanami Michaliny Manios i Michała Szpaka? A może macie ochotę prześwietlić ich społecznościową aktywność? Nie ma sprawy. W lajk.tv wszystko jest możliwe. Tym razem Monika Niedek oprócz Michaliny i Michała wzięła na tapetę Ewelinę Lisowską oraz Britney Spears.

Ale to nie wszystkie niespodzianki, jakie serwuje dziś lajk.tv. Nasza prezenterka wzięła się także za Gienka Loskę. Co z tego wynikło? Już za moment się o tym przekonacie.

Fejs Celebryci to internetowy program telewizyjny, w którym szpiegujemy gwiazdy i analizujemy ich facebookowe fanaberie. Pamiętajcie, że celebryckie fanstrony to nie tylko zdjęcia i klipy, to także całe mnóstwo mniej lub bardziej inteligentnych postów i komentarzy.

Jeśli macie jakiekolwiek sugestie odnośnie do poruszanych przez nas tematów lub po prostu chcecie się skontaktować z naszą prezenterką – piszcie na kontakt@lajk.tv.

I jeszcze jedno. W lajk.tv każdy z Was ma szansę sprawdzić się przed kamerą i to zupełnie bezpłatnie. Do współpracy zapraszamy vlogerów, blogerów i wszystkich, którzy mają coś ciekawego do powiedzenia. Bez względu na wiek i zamiłowania. Kontakt jak wyżej.

A teraz nadstawcie uszu i skupcie się na przekazie Moniki. Pamiętajcie, że możecie ją oglądać w nieskończoność. Dopóki nie odetną Wam dostępu do sieci!

lajk.tv w sieci: http://www.youtube.com/user/laj…

Dowiedz się więcej o najlepszych kamerkach cyfrowych.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *