Macie świra na punkcie Facebooka? Zapraszamy do internetowej poradni zdrowia psychicznego. To fan page “Fejsbuk rujnuje moje życie”. Pokaźny zbiór zabawnych memów związanych ze społecznościowym kolosem. Znajdziecie tu także fajne kadry z Facebookiem w tle. No to jedziemy.

“Fejsbuk jest dla ludzi. Ludzie mają też mózg. Nie da się używać jednego bez drugiego.” – oto myśl przewodnia fanstrony https://www.facebook.com/fejsbu… – “To strona, za pomocą której szukamy dowodów na to, że fejsbuk jest źródłem całego zła na tym świecie” – uprzejmie wyjaśniają administratorzy.

W karcie dań ponad 11500 fanów i sporo prześmiewczych obrazków. Screeny z Facebooka, rozmowy, rysunki satyryczne. Dla społecznościowych maniaków cybermus.

Niski współczynnik zaangażowania fanów – zaledwie 22 osoby może świadczyć o tym, iż większość użytkowników wyleczyła się z facebookowej fobii.

A Wy?

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

18 Replies to “Fejsbuk rujnuje moje życie

  1. Chore. normalnie chore. Ja nie mam problemu z Fejsem, bo po prostu mnie tam nie ma i na żadnym innym portalu również i dobrze mi z tym bo czuję się wyjątkowy wśród tylu popaprańców. To tak jak z paleniem papierosów : wszyscy moi znajomi palą, a Ja – na przekór nie :-)))

  2. @up poto by szpiegować i za pomocą sieci społecznościowych – badając nastroje populacji, dostarczać produkt spełniający określone wymagania. Produktem tym może być np. nowa gra, piosenka, a także nowy polityk. Który znając oczekiwania mas będzie wiedział jak do nich przemówić aby wywołać określone reakcje.

  3. Andre, to nie zwoje, tylko bruzdy i zakręty. Zwoje to są zgrupowania komórek nerwowych pełniących te same funkcje w obwodowym układzie nerwowym lub po prostu zgrupowania komórek nerwowych pełniących te same funkcje u zwierząt, u których nie ma rozróżnienia na ośrodkowy i obwodowy układ nerwowy, np. my mamy zwój trójdzielny, mięczaki mają zwoje mózgowe.

  4. wszystko jest dla ludzi-ale trzeba to odpowiednio dawkować-uważam że za pomocą portali odnowiłem znajomości z ludźmi z dzieciństwa-i jest mi z tym dobrze-kto ma t tym problem niech tam po prostu nie zagląda !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *