Facebook testuje opcję filtrowania naszych wiadomości. Teraz wybierzecie sobie dokładnie to, co chcecie aby pojawiało się w waszej skrzynce odbiorczej.

Informacja dla niewtajemniczonych dotycząca skrzynki odbiorczej. Wiadomości od naszych znajomych zawsze pojawiały się w naszej skrzynce, reszta ląduje w folderze ”inne”.

Od teraz będziemy mieli całkowity wpływ na to co będzie się pojawiało na naszym profilu w wiadomościach. Będziecie mogli otrzymać info np. od znajomych waszych znajomych. Dostępna będzie również funkcja pozostawienia ustawień bez żadnych zmian.

Zaglądaliście kiedykolwiek do folderu ”inne”?

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

12 Replies to “Filtrowanie wiadomości – testy nowych funkcji

  1. Czy ktoś wie, czym może być spowodowany brak statystyk dotyczących zasięgu postów? Od wtorku każdy nowy post pozbawiony jest informacji o tym, do ilu osób dotarł wpis. Coś trzeba zmienić w opcjach, to jakiś bug, czy może jakaś blokada??

  2. Książka na wakacje?-“Piąta fala pożądania”.!!! Latem kwitnie miłość, serca szaleją! Poczytaj o tym czego pożądają Polacy w miłości! Złap za książkę i ciesz się tym co ona Ci ofiaruje!!Ja już ją przeczytałam!! teraz kolej na Ciebie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *