Chcesz się rozwieść i nie wiesz jak wygląda rozwód i potrzebujesz dowodów na złą wolą partnera? Nic prostszego. Sprawdź jego konto oraz bądź na bieżąco ze zmianami na Facebooku, poczytaj wiadomości i zobacz zdjęcia. Amerykańscy prawnicy informują, że w przypadku 81 procent rozwodów coraz ważniejsze są dowody zdobyte w sieciach społecznościowych.

Facebook wiedzie prym w tej niechlubnej konkurencji. Tuż za nim uplasował się MySpace i Twitter. W obecnych czasach rozwód staje się coraz bardziej populanrny ze względu na nasze tempo życia. Trzeba również pamiętać o tym, że miedia społecznościowe jak Facebook uzależniają, stąd również wynikają problemy XXI w.

Jak wygląda rozwód w mediach społecznościowych

Dlaczego tak łatwo o rozwód przez FB? Media społecznościowe są idealnym miejscem na znalezienie dawnej miłości, na flirty, a dostęp do namiarów osoby z drugiej strony jest łatwiejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Wystarczy, że ktoś zaakceptuje zaproszenie do znajomości i voilla! Ale dla detektywów stron internetowych namierzyć taki flirt to bułka z masłem. Więc lepiej uważać z kim się flirtuje. Wielki Brat patrzy. Takie o to są czasy, nieprzewidywalne, gdzie życie przebiga w szybkim tempie. Tylko pamiętajcie, by w tym szaleńczym świecie nie zapomnieć kim się jest i kogo się ma koło siebie. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *