Jakub Władysław Wojewódzki po raz kolejny zabrał głos w ważkiej sprawie. Tym razem – zupełnie bez okazji. Gwiazdor zamieścił na swoim oficjalnym fan page’u zdjęcie wesołej rodzinki, która dziś już niestety nie jest w komplecie.

I oto na fotografii jawią nam się Kurt Cobain, Courtney Love i malutka Frances Bean Cobain. Ów kadr przystojny Kuba opatrzył wyjątkowo inteligentnym opisem:

“Każdy w sercu powinien nosić swój własny wizerunek Świętej Rodziny”

Benedykt nr 16

Oczywiście zakochana w celebrycie społecznościowa gawiedź zwariowała na punkcie jego publikacji. Czego by Kuba nie napisał – oni i tak go kochają. Na zdrowie.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

21 Replies to “(FLESZ) Wojewódzki i święta rodzina na Facebooku

  1. Czy to nie oczywiste że musi robić wokół siebie jakiś zamęt w końcu to tzw. celebryta taka jego praca. W ogóle się nie zdziwię jak poleci do Anglii wziąć ślub z Figurskim tylko po to by media szumiały. Nie ma co się napinać, ani wychwalać, takie czasy. Martwi mnie tylko tonąca moralność 🙁

  2. Po tym, jak twiedzil, ze czytal Dmowskiego, a z jego wypowiedzi wynikalo, ze nie ma o jego ksiazce pojecia, to on jest dla mnie Nikodem Dyzma III RP.

  3. Z uporem płatnego mąciciela i pachołka zażartych polonofobów, pcha swoje suche doopsko – tam gdzie za to w łeb walą, nabitą ostrymi krzemieniami ciężką pałą.

  4. Pan Jakub u zmierzchu wieku dojrzałego , na progu starości coraz częściej myśli o Kościele-w jego wieku to normalny objaw :)))

  5. widać że (rodzinka Walterów z P.Owiatowym na czele ) idą na wojenkę z kościołem,ale na tym publiki nie zdobędziecie wręcz przeciwnie

  6. panie Jakubie z katoli można żartować do woli tylko proszę nic o Allachu czy Mahomecie nie wspominać bo będą płonąć ambasady, co najmniej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *