Francuzi już wybrali. Na stronie “Miss France Facebook” opublikowano zdjęcia najpiękniejszych użytkowniczek 2012 roku. A to oznacza jedno – niebawem Paryż wybierze Miss Facebooka 2013.

Wybory piękności niezmiennie trwają na tej stronie: https://www.facebook.com/MFFoff…

Zasady konkursu są bardzo proste – co miesiąc na podstawie liczby “lajków” wybierana jest dziewczyna miesiąca. Do ścisłego finału przechodzi piętnaście kandydatek z największą liczbą zebranych “lajków”. Ostatecznego wyboru dokonuje jury.

Później wszystkie piękności trafiają do facebookowego kalendarza. Jego karty prezentujemy poniżej. Jedna z tych dam zostanie przyszłoroczną miss portalu.

Który miesiąc najbardziej Was kręci?

Szkoda, że nikt nie wpadł na pomysł wyborów polskiej piękności na Facebooku. Cudze chwalicie…

Bonus! Oprócz dziewczyn z kalendarza francuskie laureatki z poprzednich lat. Dla zafascynowanych Paryżem!

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

28 Replies to “Francuskie dziewczyny w kalendarzu Facebooka (FOTO)

  1. same imigrantki ha ha ha kto byl we Franci wie jaka tam zarozumiała hołota i masoństwo zyje

  2. zabojady ble same imigrantki ha ha ha kto byl we Franci wie jaka tam zarozumiała hołota i masoństwo zyje Wczoraj o 11:17 | Lubię to 2 A KAŻDY, KTO PRZECZYTA TEN ŻAŁOSNY TEKŚCIK, WIE JAK TY ŻYJESZ, DURNA ( BO POLSKA) DZIOŁCHO! HAHA!

  3. A KAŻDY, KTO PRZECZYTA TEN ŻAŁOSNY TEKŚCIK Prawda w oczy kole zmywaku 2 giej kategorii? ha ha ha

  4. facebook=wirus? FB-I=projekt CIA zbiera informacje o ludziach w celu ich kontroli? koniec fakzbuka:( google w wersji testowej juz go bije:) facebook to śmietnik nie przeszukiwalny googlami więc przegra:)

  5. czy w internecie tylko oglądasz obrazki czy też czytasz? Chuck Norris przeczytał już cały internet i to 2 razy a ty?

  6. jeśli nie było orgazmu=był gwałt:(będą skazywać za nieudany seks? dowcip czemu huragany mają imiona kobiet?są ciepłe wilgotne a zabierają dom i auto:)od dziecka bawią się lalkami potem facetami im pozostają autka a do niedawna kobiet nie uczono czytać i nie miały praw wyborczych!

  7. dobrze, nie powiem są ładne ale w większości jest to zasługa programów do obróbki zdjęć także nie do końca jest to naturalne jak ktoś tu się wypowiedział 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *