Facebook ma już dwie strony, które zgromadziły ponad 50 milionów fanów. Dokładnie 13 września fan page Texas Hold’em Poker przekroczył tę magiczną barierę. Liderem pozostaje strona Facebooka z prawie 52,5 mln fanów.

Wzrost liczby fanów pokerowej strony https://www.facebook.com/TexasH… jest imponujący. Według danych z aplikacji Napoleon (www.catnapoloeon.com) tylko w sierpniu powiększyła się o ponad 1,6 mln użytkowników. W minionym miesiącu rekordowy pod względem aktywności był 20 sierpnia. Tego dnia na fan pageʼu przybywało 30 lajków na minutę!

Wciąż najpotężniejszy jest profil firmowy Facebooka https://www.facebook.com/facebo… . Lubi go już prawie 52,5 miliona osób na całym świecie. Texas Holdʼem Poker ma jednak prawie 15 razy więcej aktywnych fanów (158 450).

W czołowej piątce są jeszcze Eminem https://www.facebook.com/eminem , Rihanna https://www.facebook.com/rihann… i Youtube https://www.facebook.com/youtub… (dane dotyczą okresu 2011 08.15-09.14).

Dla porównania podajemy też najpopularniejszą piątkę w Polsce. O ile Texas Holdʼem Poker rozrósł się w w samym sierpniu o 1,6 mln fanów, to Demotywatory od początku swojego istnienia nie przekroczyły jeszcze bariery miliona sympatyków. Pod względem aktywności fanów Demoty mogą mierzyć się z największymi.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *