Specjalnie dla Was przetrząsnęliśmy internet i Facebooka w poszukiwaniu najgorętszych przedstawicielek płci pięknej. Wyniki poszukiwań przekroczyły nawet nasze najśmielsze oczekiwania. A redakcję Fejsika niełatwo jest czymkolwiek zaskoczyć.

To miło ze strony administratorów społecznościowego giganta, że jeszcze nie skasowali uroczych fotografii. Przypomnijmy, że cenzorzy z Facebooka są przeczuleni na punkcie erotyki i wszystkiego, co w jakikolwiek sposób może kojarzyć się z seksem.

Tyle słowem wstępu. Zostawiamy Was z uroczymi damami z najpopularniejszego portalu społecznościowego świata. Przydałyby się jakieś wybory miss.

A czy Wy znacie jakąś polską piękność, która mogłaby się znaleźć w naszej galerii?

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

18 Replies to “Gorące damy z Facebooka (DUŻO ZDJĘĆ)

  1. nie ma to jak okłapłe luźne naleśniki zapakować w gąbkowy powiększacz i wklejać słit focie ha ha :DDD

  2. Jak lubie patrzeć na ladne kobiety i sama żem kobietą ;D to tego si eoglądać nie daaaaaaaaaaa 😀 fujjjjjj ;D nie szanują swojego ciala .. robia silikony wstrzykuja botoxy 😉 ;D generalnie moglby sobie zafuntować zastrzyk ale porcji szarych komorek ;D < niestety nieosiągalne> :DDDDDDDDDD

  3. Mowcie co chcecie ale moim zdaniem wypowadaja sie tu głównie zakompleksione polki, które zazdroszcza urody. Nie mowie ze wszystkie sa piekne i naturalne na tych fotach ale bez przesady, daj głowe ze wasi mezczyzni do rana by z nich nie schodzili.

  4. jestem ciekawa pod jakim względem ktoś oceniał te panie… z pewnością nie pod względem intelektu ;]…

  5. akceptując regulamin Facebook-a automatycznie zgadzacie się na pokazywanie swoich zdjęć, a nawet powiem więcej mogą je wykorzystać w reklamie bez waszej zgody oczywiście za zgodą ludzi z Facebook-a także kretyni dawać więcej zdjęć

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *