Kolejny cynk przyszedł na naszą skrzynkę mailową kontakt@fejsik.pl. Nastolatka ze Zgorzelca ma coraz więcej fanów na Facebooku. To Honorata Honey Skarbek, która od jakiegoś czasu bryluje na YouTubie. I rzeczywiście – każdy filmik wrzucony przez gwiazdkę jest rozchwytywany. Nieźle.

Fanstrona piosenkarki http://www.facebook.com/#!/page… ma już ponad 11,5 tys. fanów, co jak na polską wokalistkę jest wynikiem bardzo przyzwoitym. Dla porównania – Marina Łuczenko ma ciut ponad 9 tys. http://www.facebook.com/#!/page… a Natalia Lesz http://www.facebook.com/Natalia… blisko 13 tys.

Kim jest Honey ze Zgorzelca? Jest debiutującą piosenkarką, a zarazem najpopularniejszą nastoletnią blogerką w Polsce. Jej photoblog http://www.photoblog.pl/honeyyy… , na którym codziennie pokazuje, że warto spełniać marzenia, pielęgnować wiarę w siebie i doceniać każdą minutę życia, odwiedza miesięcznie około 6 milionów ludzi. Nie wiadomo, czy im gratulować, czy współczuć.

A oto fragment wesołej twórczości panny Honoraty. Piosenka “Uratuj mnie”. Uwaga:

Następna łza na policzku, już nie liczę ich. Uczucie wciąż się tli razem z Tobą odeszły moje sny. Powiedz ile potrzeba słów, by powrócić znów. W tamte dni byłeś przeznaczony mi. Nie ma nas jestem ja, jesteś Ty.

A teraz chwila milczenia…

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

One Reply to “Honorata ze Zgorzelca kosi fanów na Facebooku”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *