David Ippolito to amerykański piosenkarz z Nowego Jorku. Nie jest co prawda gwiazdą światowego formatu, ale potrafi rozbawić publiczność. Sam wydał osiem płyt długogrających. Zasłynął dzięki występom w nowojorskim Central Parku, które przyciągały tysiące ludzi. Zresztą David określa siebie mianem “Gitarzysty z Central Parku”.

Jego piosenki to głównie tandetne historyjki o miłości. Ippolito postanowił wyjść jednak z szuflady i nagrał piosenkę o Facebooku. Numer “Facebook is a Stupid Idiot” obejrzało już ponad 400 tysięcy internautów. Dobry wynik.

Tekst piosenki nie jest trudny i nie trzeba dobrze znać angielskiego, by piosenkę zaśpiewać. Jeśli macie problemy z wymową obcych słów – śpiewajcie sam refren. Tak to leciało:

I saw my ex on Facebook…
But I wanted to do what’s best.
Show her there are no hard feelings so
I sent her a “friend request.
But now her photo pops in that random 6
And I just think it’s mean…
There she is with a new guy makin’ out
on my computer screen!

Refren: Facebook is a stupid idiot! Facebook is a stupid idiot! Facebook is a stupid idiot!

Podoba Wam się twórczość Ippolito?

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

10 Replies to “Idiotyczna piosenka o Facebooku – posłuchaj

  1. Oj tam, oj tam, radosna twórczość, ważne, że ucieszyła kogoś jak widać po widowni 🙂 A co, boli was pupa, że śmieje się z facebooka? Luuudzie… trochę dystansu do siebie 😛

  2. przetłumaczyłam tekst…. prawda,że zbyt mądry nie jest ale to przecież ‘idiotyczna piosenka o facebook- u. Co się dziwić

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *