Już niedługo nie będziesz musiał ślęczeć na FB żeby być na bieżąco. Niczego nie przegapisz bo o najnowszych postach powiadomi cię dźwięk ”ding dong”.

Najpopularniejszy portal społecznościowy nie stoi w miejscu, co chwila media donoszą o testach nowych funkcji. Tym razem użytkownicy testują dźwiękowe alerty. Ktokolwiek napisze coś na twojej tablicy, wyśle wiadomość lub zaprosi do wydarzenia usłysz ‘’ding dong’’.

W zeszłym tygodniu informacja o testach wypłynęła za pośrednictwem bloggera, którego strona (Venturebeat) jest jedną z najbardziej aktualnych w sieci dotyczących testów.

Facebook dopiero dzisiaj oficjalnie poinformował media, że niewielka ilość użytkowników może skorzystać z testów najnowszej funkcji. Jednak cała akcja została wyśmiana przez zirytowanych użytkowników, którzy nie zostali poinformowani o możliwości sprawdzenia opcji. Jednym słowem obudzili się z ręką w nocniku.

W Internecie zawrzało, na Twitterze użytkownicy zaczęli komentować beznadziejne posunięcie Zuckerberga. Jednak są też tacy, którym nowa opcja się spodobała.

Wideo na Youtubie, prezentujące alert dźwiękowy, zebrało sporo negatywnych komentarzy dotyczących funkcji.

Zobaczymy co z tego wyjdzie. Fejsik.pl trzyma rękę na pulsie i na bieżąco będzie was informował o postępach testów.

Co sądzicie o takich alertach? Czy na pewno są potrzebne?

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

One Reply to “Idzie nowe na Facebooku. Testują dźwiękowe alerty!”

  1. Współczuję tym którzy mają tysiące znajomych na fb, oni pewnie będą zdenerwowani taką nowoscią bo co chwilę będą słyszec jakies alerty 😀 chyba że będzie możliwość ich wyłączenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *