O problemach z wyświetlaniem zdjęć na Twitterze  pisaliśmy w zeszłym tygodniu. Dzisiaj aktualizujemy informację. Instagram całkowicie wyłączył integrację zdjęć na Twitterze.

Zdjęcia z Instagramu nie będą wyświetlane na Twitterze. Zamiast obrazu użytkownik widzi puste, białe pole oraz link do zdjęcia w Instagramie. Rzecznik Facebooka potwierdził w niedzielnym wywiadzie, że Instagram wyłączył obsługę wszystkich kart Twittera umożliwiających obsługę obrazów.

Przypomnijmy, że po przejęciu Instagramu przez Facebook, firma zapewniła, że Instagram nigdy nie zrezygnuje z współpracy z Twitterem. Jednak portal Zuckerberga, stopniowo zaczął ograniczać największego konkurenta na rynku.

Czekamy na ruch ze strony Twittera. Podobno firma w pośpiechu pracuje nad własnymi filtrami umożliwiającymi publikację kreatywnej fotografii. Jak wiadomo, filtry do zdjęć to tylko część magii Instagramu i nie zastąpią w 100% masowo używanej aplikacji.

Zobaczymy jak sytuacja się rozwinie ale teraz już widać, że największym przegranym jest użytkownik mediów społecznościowych.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

One Reply to “Instagram całkowicie odłączył Twittera!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *