Utwór zespołu Korn “A.D.I.D.A.S. (All Day I Dream About Sex)” ma już co prawda 15 lat, ale niezmiennie wywiera duży wpływ na użytkowników Facebooka. Na portalu Marka Zuckerberga sporo jest bowiem fan page’y, których nazwa jest jednocześnie tytułem popularnej piosenki. Jak się domyślacie ich moderatorzy usiłują namówić fanów do seksualnych zwierzeń.

Po wklepaniu w pasek wyszukiwania Facebooka “All Day I Dream About Sex” znajdujemy kilkadziesiąt stron fanowskich i grup. Wybaczcie nam, ale nie będziemy ich wszystkich liczyć.

Pojedyncze fan page nie cieszą się co prawda gigantyczną popularnością, bo największy z nich https://www.facebook.com/pages/… ma niespełna 2 tysiące “lajkerów”, lecz wszystkie razem wzięte zrzeszają już małą armię użytkowników Facebooka. I przy okazji są świetną reklamą produktów firmy Adidas. Zresztą na wielu fan page’ach w pikantne obrazki wplecione jest logo niemieckiej firmy (dwa przykłady prezentujemy poniżej).

Szkoda tylko, że większość stron fanowskich z Adidasem nie żyje, albo wegetuje. Ostatni wpis na fan page’u o największej liczbie fanów pojawił się 9 września. Nie dodał go admin, lecz przypadkowy użytkownik Facebooka. Pan założyciel zapadł widocznie w zimowy sen bo nie wysilił się na Tablicy ani razu.

Trochę weselej jest na drugiej co wielkości stronie https://www.facebook.com/pages/… . Lecz tutaj wpisy są po grecku. Niestety redakcja Fejsika dopiero uczy się języka greckiego.

Na “adidasowych” fan page’ach oficjalnie wszystko kręci się wokół seksu, a tak naprawdę to największą radość ich twórcy sprawiają sportowej marce zza naszej zachodniej granicy.

A Wy jak często myślicie o seksie?

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

15 Replies to “Jak często myślisz o seksie?

  1. to pewnie juz słabo wibruje ten twój facet… Wymień baterie to moze nie bedziesz musiala tego robic “co chwile” … ; )

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *