Od ubiegłego czwartku Wehikuł czasu jest ogólnodostępny i każdy użytkownik może już zamienić swój stary profil na Timeline. Oczywiście, że po zamianie nie da się wrócić do starego profilu. To niemożliwe.

Facebook wykazał się nadzwyczajnym miłosierdziem i nie zamienił od razu wszystkich profili na Timeline, lecz pozwolił na 7-dniowe testowanie Wehikułu:

“Przez pierwszych 7 dni po rozpoczęciu korzystania z Osi czasu tylko Ty będziesz widzieć jej zawartość. Dzięki temu masz możliwość dopasowania Osi tak, by wyglądała w sposób, w jaki chcesz, aby widzieli ją inni” – informuje portal Marka Zuckerberga. I podpowiada: “Aby łatwiej Ci było rozpocząć korzystanie z tej funkcji, Oś czasu zawiera niektóre z Twoich najpopularniejszych zdjęć i zdarzeń. Ukryj lub pokaż, co chcesz i dodaj to, czego tu brak”. Swoją drogą to brawo dla autorów polskich opisów.

Timeline można zamówić tu: https://www.facebook.com/about/… .

Na facebookowym blogu marudni użytkownicy już narzekają na Wehikuł czasu https://blog.facebook.com/ . Niebawem wszystkie profile zostaną zamienione na Timeline, więc lepiej wcześniej przetestować nowe rozwiązania. Przypominamy raz jeszcze, że stary profil użytkownika zostanie ukatrupiony i nie będzie możliwości zamiany nowego na stare.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

15 Replies to “Czy da się wyłączyć Timeline?

  1. niestety nie da sie do tej pory tego wylaczyc , moze kiedys ktos wymysli jakis sposob teraz na 100% sie nie da sam probowalem wszystkie sposoby pozdrawiam

  2. ten kto niema tej pokur…nej osi czasu niech jest szczęśliwy to gów.o że gorszego nie da mi to się wrzuciło i walcza żeby to usunąć . Porażka dosłownie 🙁

  3. piszecie że łatwo to wyłączyć przez ten link co podajecie ale to nie takie proste jak sie nie zna angielskiego,czy macie coś prostszego

  4. no właśnie,ale tyle jest internautów i nikt tego nie może obejść,nie wieżę,ludzie pomóżcie i nie mówcie że sie nie do ponoć wszystko się da.

  5. Szlak mnie trafia , chyba wykasuje fejsa , to najgorsza rzecz jaką zrobili , do dupy !!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *