Kochasz się w którymś ze swoich znajomych z Fejsa? Chcesz wiedzieć, kiedy zmieni status związku? Ta aplikacja Ci w tym pomoże. Facebook Breakup Notifier poinformuje Cię, kiedy wirtualna miłość będzie wolna. Za darmo.

Aplikację znajdziecie tu http://www.breakupnotifier.com/ . Pewnie, że możemy sami sprawdzać status związku danej osoby na Facebooku, ale czy jesteśmy w stanie śledzić ją 24 godziny na dobę? Pewnie, że nie. Po to właśnie powstał Breakup Notifier.

Obsługa “detektywa” jest dziecinnie prosta. Pewnie dlatego już ponad 100 tysięcy użytkowników Facebooka korzysta z jego usług. Wszystko jest zgodne z prawem.

Uwaga! Breakup Notifier jest jedynym, dostępnym obecnie na rynku, legalnym stalkerem. Nikt Was nie pozwie za jego używanie. Nadto aplikacja powiadomi o zmianie statusu ukochanej osoby drogą mailową!

Program napisał Dan Loewenherz z Beverly Hills. Informatyk jest zaszokowany popularnością swojego dzieła. Na razie Breakup Notifier jest bezpłatny. Dan przyznał jednak, że będzie chciał zarobić na programie. Za szpiegowanie siedmiu znajomych na Facebooku trzeba będzie niebawem zapłacić 5 dolarów.

– Mam nadzieję, że ludzie będą wykorzystywać program w dobrej wierze – powiedział dziennikowi “New York Daily News” Dan Loewenherz. – To naprawdę praktyczna rzecz. Po co masz odświeżać czyjś profil dwadzieścia razy dziennie, skoro ktoś Cię może powiadomić o zmianach? – zapytał retorycznie.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

2 Replies to “Jak legalnie szpiegować na Facebooku?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *