Rozszalał się nam Fejs Bóg na 102! Ruszyła akcja Lubię to! w Warszawie – konkurs fotograficzny towarzyszący premierze sztuki Fejs Bóg na Scenie Współczesnej.

Kto dowodzi? Teatr Scena Współczesna i twórcy spektaklu Fejs Bóg. Artyści zapraszają wszystkich pasjonatów fotografii do udziału w konkursie Lubię to! w Warszawie.

Zadaniem uczestników konkursu jest skomentowanie otaczającej nas rzeczywistości za pomocą zdjęć z wkomponowanym napisem Lubię to! lub Nie lubię, nawiązującymi do znanej użytkownikom Facebooka ikonki.

Sztuka Fejs Bóg, której premiera już 20 listopada w teatrze Scena Współczesna, oraz towarzyszący jej konkurs mają na celu wprowadzenie do świata sztuki facebookowego języka, który coraz szybciej przenika do życia codziennego. Zastanówcie się, ilu słów żywcem wyciągniętych z portalu używacie w rozmowach face to face?

Termin nadsyłania prac na adres e-mailowy: teatr.lubie.to@gmail.com mija o północy 17 listopada. Regulamin konkursu i informacje o nagrodach: www.scenawspolczesna.pl oraz na fanstronie http://www.facebook.com/pages/F… Fejs Boga.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

One Reply to “Jak opisać Warszawę Facebookiem?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *