Idziemy o zakład, że każdy z Was chciałby wiedzieć, kto odwiedzał go na Facebooku. Jak to zrobić? Niestety – nie ma na to żadnego sposobu. Aplikacje, które rzekomo to umożliwiają, to ściema. Ich autorom chodzi tylko o wyłudzanie danych. Waszych danych.

Co z tego, że to kant, skoro na Facebooku pojawiają się coraz to nowe aplikacje typu “Sprawdź, kto odwiedził Twój profil”. Najnowsza z nich pod iście szpiegowską nazwą Watcher 2.1 może skusić. Szczególnie, że sprytnie się reklamuje: “OMG OMG OMG … Nie mogę uwierzyć, że to naprawdę działa! Teraz naprawdę mogę obaczyć, kto oglądał mój profil!” – judzi Watcher na tablicach zainfekowanych użytkowników. Ale i tak nie działa.

Watcher jest sprytny. Link do aplikacji rozsyłany jest pocztą. Po kliknięciu musisz nadać mu uprawnienia – zaspamuje Ci tablicę jak rasowy włamywacz.

Przypominamy, że na Facebooku nie ma żadnej możliwości sprawdzenia, kto odwiedzał nasz profil, a wszelkie aplikacje rzekomo to umożliwiające to spam. A jeśli bardzo zależy Wam na lustrowaniu gości to zawsze możecie wrócić na… Naszą-klasę.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

27 Replies to “Jak sprawdzić, kto odwiedzał Twój profil na Facebooku?

 1. ordered friends = uporzadkowani znajomi. ten sposob pokazuje tylko liste znajomych najczesciej odwiedzajacych nasz profil. natomiast w zrodle strony nie ma wzmianki o kazdym profilu wbijajacym na nasz.

 2. nie rozumiem, to co w taki razie oznacza ta lista?? Bo ja mam małą zwałkę i muszę się dowiedzieć co ona oznacza??

 3. ktos kto napisał ze to pokazuje kogo my najczęściej odwiedzamy nie ma racji, bo np. u mnie na pierwszym msc-u jest kuzyn, a ja na jego profil wcale nie wchodze. wydaje mi sie ze to jest wiarygodne.

 4. Napisał stary fachman że pokazuje listę znajomych którzy odwiedzają nasz profil a nie profile znajomych których my odwiedzamy.. Czytaj chociaż ze zrozumieniem rychupeja18.

 5. Da sie sprawidz, jest pewien link, w ktorym sa zakodowane osoby i wystarczy kopiowac cyfry i dodawac jako nazwa konta 😛 Robilem to u kuzynki ale teraz nei moge dorwac tego linku 😉

 6. żyjemy w XXI wieku, każdy poniżej 40stki ma komputer i internet, a przynajmniej raz w tygodniu siedzi przy tym, a tylu baranów nie ogarnia co to m.in. źródło strony. Ludzie, ktoś wam podaje na tacy co wpisać, a nadal jakieś tępaki pytają co to orderedfriends i gdzie je znaleźć. Brak słów. debile, debile wszędzie. nadajecie się do .. hm.. w sumie to dobrze, że tylu tych matołów, bo informatycy grubą kasę zbijają praktycznie za nic, co każdy rozgarnięty sam umie zrobić (zwłaszcza w dobie internetu, gdzie jest tyle porad). ps. nie potraficie czytać ze zrozumieniem, ani korzystać z porad, to bądzcie głupi dalej, wasz problem. ps2. ogarniętych ludzi pozdrawiam serdecznie, tylko mi was żal, że niektóre porady po 5 razy musicie pisać

 7. Ciekawi mnie fakt, że każdy się nabiera na to kto obczajał Wasz profil. To nie istnieje, a w kodzie są tylko osoby, z którymi piszecie najczęściej na czacie. Wystarczy znać trochę angielskiego i przeczytać co jest przed tymi “cudownymi” numerkami

 8. Ja mam tak samo jak kolega/koleżanka wyżej. Jak wpisuję po ctrl+f “orderedfriends” to pisze, że nie znalazło :/

 9. sprawdziłam parę razy, i rzeczywiście lista znajomych była wiarygodna. ale po pewnym czasie ta opcja zniknęła, a moja wyszukiwarka nie może znaleźć pozycji “orderedfriends” – jakby zniknęła.

 10. jak macie mozille obczajcie opceje ” Pokaż źródło strony ” szukasz wyrażenia “InitialChatFriendsList” te długie numery potem to numery kont uzytkowników : P

 11. kto odwiedzał mój profil? nie potrzeba żadnych programów…. po prostu otwieram źródło strony, wpsuje do wyszukania w kodzie: friendslist i wyskakują numery w cudzysłowach – dalej po prostu je dodaje do adresu facebook.com/numer konta i po kolei – odświeża się to co tydzień- tak wystarczy

 12. chciałem to zweryfikowac na podstawie NK wpisujac “guets” lub friendslist ale sie nie znjaduje wiec jak to działa na NK??

 13. no.. wychodzi na to że mam lepsze informacje niż ci którzy pisali ten artykuł ;p do tych którzy są tacy pewni i wypowiadają się iż nie da się sprawdzić kto odwiedzał nasz profil na fb powiem iż da się to zrobić a bynajmniej dało ja sam korzystałem z jednej aplikacji która mi to umożliwiała ale jest jeszcze jeden sposób lecz bardziej ogólny niż aplikacja która istniała przez jakiś czas..

 14. Moja koleżanka zrobiła mi i jakoś po kolei mogłam zobaczyć kto najczęściej mnie ogląda 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *