Sklepy internetowe, jeżeli chcą zarabiać jak najwięcej kasy, muszą zaistnieć na Facebooku. IAI-Shop.com, wprowadzając sklepy na portal, umożliwia im to już za 25 złotych miesięcznie.

Internetowi handlarze do tej pory wykorzystywali Facebooka jedynie do informowania o swojej ofercie. Czyli było po prostu nudno. Jednak problemem zawsze było przełożenie fanów i like’ów na faktyczną sprzedaż. To rozwiązują sklepy na FB, które oferują możliwość dokonywania zakupów bezpośrednio na serwisie.

– Będziemy świadkami narodzin nowych pomysłów marketingowych, nowych sposobów pozyskiwania i komunikacji z klientem. Ten obszar e-handlu ciągle jest nieodkryty i czeka na zdobywców – mówi Fejsikowi Paweł Fornalski, CEO IAI S.A.

Tworząc integracje IAI olbrzymią uwagę przyłożyła do wykorzystania “lajków, udostępniania, komentarzy, i prywatnych wiadomości. W ten sposób sklep internetowy jest faktycznie zintegrowany z Facebookiem i wykorzystuje w pełni jego mechanizmy społecznościowe. Podobno żadna inna aplikacja, na całym świecie, nie daje takich możliwości.

Utrzymanie sklepu Facebook w IAI-Shop.com jest tanie. Od 1 sierpnia 2010 roku cena za instalację sklepu na Facebook to 249 złotych, a miesięczne utrzymanie to tylko 25 złotych.

Może się tam kupcy ze Stadionu Narodowego przeniosą? 🙂

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

One Reply to “Jak zarobić na Facebooku?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *