Ostrzeżeń nigdy za wiele. Dlatego na prośbę naszej czytelniczki ostrzegamy Was przed kolejnym, złodziejskim “konkursem”. Tym razem do “wygrania” są bluzy z logotypem Facebooka. 10 tysięcy bluz. Oczywista ściema.

Sposób na wyłudzanie lajków i udostępnień stary jak świat:

“Aby wygrać Bluzę Facebooka musisz:
1. Polubić Nasz FanPage. Pierwsze 10 000 osób Zgarnia Bluzę Fejsa.
2. Polubić stronę: [link]
3. Udostępnić ten post.
4. Czekać jak nasi pracownicy się z Państwem skontaktują jest to 10 000 osób więc cierpliwości.

UWAGA UDOSTEPNIANY POST MUSI BYC CO 24H BYĆ PONOWNIE UDOSTĘPNIONY I TAK TYLKO 3 RAZY!!! TO JEST WARUNEK OTRZYMANIA BLUZY FEJSA!

Posiadamy 7 pracowników, którzy będą się z Państwem kontaktować. (praca pon – pt)” – informują na fanstronie, której linku nie podamy, farmerzy.

Bo rzeczony konkurs to nic innego, jak próba łatwego zarobku. Fan page z pokaźną liczbą fanów da się spieniężyć na internetowej aukcji.

Pamiętajcie, że na Facebooku konkursy można organizować tylko za pośrednictwem specjalnych aplikacji, dostarczanych przez deweloperów.

Poza tym farmy fanów w zdecydowanej większości przypadków nie posiadają nazwy użytkownika.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

12 Replies to “Jeszcze jeden kant. Nie daj się nabrać złodziejom lajków

  1. Bluzy fejsbuka, ipady, konsole do gier, tyle się o tym pisze a frajerzy dalej klikają lajki. Bez kija nie wytłumaczysz.

  2. (pierwsze 10.000 dostanie iphona) najlepsze jest to że jest juz np 11 tyś lajków a wiara nadal klika i udostępnia 😀 ciemnogród hahah

  3. dobrze, niech sobie zarabiają ;P przecież nic złego nie robią. jak człowiek głupi się nabierze to jego sprawa, zostawcie ludzi co mają pomysł na biznes ;]

  4. Czesto są takie ściemy. Pamietajcie że prawie każdy konkurs wyciąga wasze dane oraz dane waszych znajomych. A dzięki temu fejs zarabia na was wy “bateryjki matrixowe”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *