Cykliści wszystkich krajów łączcie się! Szczególnie, jeśli macie bzika na punkcie swoich jednośladów. Zapraszamy Was do rowerowej fanstrony na Facebooku. Bez pompek, dętek, wentylków i bagażników.

To fanpejdż pod wylewną nazwą Kocham Rower http://www.facebook.com/kocham.… “Chcemy Was inspirować i dopingować: będą konkursy, zakręceni rowerowo ludzie, najnowszy sprzęt. Pokażemy miejsca, które warto odwiedzić na dwóch kółkach i akcesoria, które mogą się przydać” – informują założyciele strony, która ma już ponad 53 tysiące fanów. Ta liczba pomnożona przez dwa to ponad 106 tysięcy rowerowych kół. Prawdziwa armia cyklistów.

Na stronie sporo ciekawych zdjęć, w tym galeria najdroższych rowerów świata, fotografie z wycieczki rowerowej po Holandii i kolarskich treningów. Znajdziecie tu także akcesoria rowerowe i blisko tysiąc zdjęć od fanów. Jest tu nawet rower na kwadratowych kołach. Prawdziwy.

Rowerzyści, którzy lubią sobie pograć na Facebooku, także będą usatysfakcjonowani. Na stronie “Kocham Rower” można zagrać w rowerową wersję Pac Mana. Nadto na tablicy mnóstwo rowerowych ciekawostek.

Dla przypomnienia dodamy, że rower to pojazd napędzany siłą mięśni osoby nim kierującej za pomocą przekładni mechanicznej, wprawianej w ruch (najczęściej) nogami. Nieoceniona Wikipedia.

Dowiedz się więcej na temat nowoczesnego e-roweru!

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *