Pamięć o dyktatorach byłego Związku Radziecko nie zginęła i nie zginie. Świadczy o tym także popularność “gwiazd” ukatrupionego systemu na Facebooku. Co prawda liczba “lajków” przy większości czerwonych nazwisk jest niewielka, ale znamiennym jest fakt, iż radzieccy komuniści istnieją w świadomości facebookowiczów.

Nie tylko sowieccy dyktatorzy mają swoje fankluby na portalu Marka Zuckerberga. Swój kącik mają także Adolf Hitler, Benito Mussolini https://www.facebook.com/pages/… , Joachim von Ribbentrop czy filozof i działacz rewolucyjny Karol Marks https://www.facebook.com/pages/… .

Gwiazdy upadłych systemów na Facebooku (Latvians Online):

1. Włodzimierz Lenin https://www.facebook.com/pages/… – 24,260 “lajków”

2. Józef Stalin https://www.facebook.com/pages/… – 16,753 “lajków”

3. Michaił Gorbaczow https://www.facebook.com/pages/… 3,714 “lajków”

4. Adolf Hitler https://www.facebook.com/pages/… – 936 “lajków”

5. Nikita Chruszczow https://www.facebook.com/pages/… 751 “lajków”

6. Leonid Breżniew https://www.facebook.com/pages/… – 278 “lajków”

7. Konstantin Ustinowicz Czernienko https://www.facebook.com/pages/… – 123 “lajków”

8. Joachim von Ribbentrop https://www.facebook.com/pages/… – 83 “lajki”

9. Andriej Wyszynski https://www.facebook.com/pages/… – 81 “lajków”

10. Jurij Andropow https://www.facebook.com/pages/… – 75 “lajków”

11. Wiaczesław Mołotow https://www.facebook.com/pages/… – 55 “lajków”

12. Andriej Gromyko https://www.facebook.com/pages/… – 18 “lajków”

Czy znienawidzeni dyktatorzy, politycy i wodzowie w ogóle powinni mieć fanstrony na Facebooku?

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

11 Replies to “Komuniści i faszyści na Facebooku (LISTA)

  1. Ciekawe kiedy do lajkowania się pojawi: wybuch II wojny, pakt Ribbentrop Molotov, zbrodnia katyńska itd. Może należałoby takie fakty powiązać z tymi kontami, tak żeby debile co lajkują wiedzieli co robią. Podejrzewam że większość z tych matołów ma “swoją” wizję rzeczywistości, albo klikają dla jaj.

  2. ale nadal istnieją ukryci wielbiciele -poeci jak np Szymborska którzy piszą peany na cześć ‘ojców narodów’ a POlski prezydent honoruje taką ‘poetkę’ orderem Orła białego. Zapomniałyście fani poetów ?

  3. Ktos doskonale zauwazyl szymborska.Osobiscie znam ludzi-kobiety-zachwycajace sie jej”poezja”a to jest zwykla komunistka.Kto rzadzi w UE i w europie w ogole mozna poznac takze po tym komu rozdaja nagrody rozne organizacje.Przeciez to wlasnie szymborska dostala kilka lat temu…nobla.Jak myslicie-oni nie wiedza ze to komunistka?NIE-oni sami sa komunistami.W niemal calej europie procz wegier rzadza komuchy.Dlatego jest jak jest ze wszystkim.Np.z emigracja czy walkami z Krzyzem i Kosciolem.

  4. powiedziały mohery co wiedziały!!! jeszcze tego by brakowało, żeby naziści pod patronatem kaczyńskiego weszli do rządu- totaliitaryzm pełną gębą;/

  5. Ale po co tyle krzyku? Jak ktoś chce mieć ksywę Stalin Hitler czy Lenin to wszyscy myślą, że to komuniści bądż faszyści… nie pojmuję tego…

  6. No to mamy totalitaryzm w wykonaniu PO i całej tej ferajny.Coraz bardziej nasz kraj zbliża się do faszyzmu(niszczenie książek=nergal,lewacko-faszystowskie bojówki usiłujące zakłócić patriotyczne pochody,mordowanie działaczy opozycji=noc długich noży,tajna policja walcząca z internautami=gestapo).Nie ma wątpliwości;faszyzm za progiem naszych domów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *