Decydując się na korzystanie z jakiejkolwiek aplikacji na Facebooku oddajemy naszą prywatność w zupełnie obce ręce. Nigdy bowiem nie wiadomo, kto konkretnie uzyska dostęp do naszego profilu i wszystkich zawartych na nim informacji.

Dlatego też każdą “zużytą” aplikację warto skasować z profilu na Facebooku. W tym celu należy przeklikać się do Ustawień prywatności i w zakładce ‘Aplikacje i witryny’ wyrzucić niepotrzebne appki.

Czym może się skończyć bezmyślne nadawanie uprawnień aplikacjom na FB? Zobaczcie. Historia mocno przerysowana, ale kto powiedział, że nie może się przytrafić w realu?

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

20 Replies to “Strzeż się aplikacji na Facebooku! (WIDEO)

  1. W realu to może nie, ale w makro jak najbardziej. Gratulacje za język. I co to w ogóle za artykuł? Jedno wielkie gówno.

  2. TO CO WY NIE WIEDZIELISCIE O TYM ZE TAK JEST??????????????-NO TO JESZCZE MALO WIECIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NAIWNIACY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  3. Facebook to najbardziej zryty portal jaki widziałem. Gardzę ludźmi mającymi tak konta, trzeba mieć nierówno pod sufitem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *