Co prawda do Sylwestra jeszcze trochę czasu pozostało, lecz w sieci już zaczęły pojawiać się wstępne podsumowania 2011 roku. Serwis WoorkUp.com np. przygotował facebookowy mini-raport za II kwartał br. Same liczby.

I tak w II kwartale najbardziej aktywni byli użytkownicy z Europy, Ameryki Północnej i Azji, facebookowe lenistwo opanowało zaś użytkowników z rejonów Australii i Oceanii, Bliskiego Wschodu i Afryki.

Ważne fakty o Facebooku:

– 11,4 proc. mieszkańców Ziemi ma profile na portalu Marka Zuckerberga,
– 350 mln użytkowników korzysta z mobilnej wersji FB,
– 33 proc. treści publikowanych jest ze smartfonów,
– w ciągu miesiąca wszyscy użytkownicy przesiadują na FB 9,3 mld godzin.

Więcej na załączonej infografice.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

6 Replies to “Aktywność użytkowników w II kwartale 2011 roku

  1. Stalin kiedyś powiedział “Śmierć jednostki to tragedia narodowa, a śmierć milionów to statystyki”. Stąd wizerunek Stalina w miniaturze – jako specjalisty od statystyk, ot co. Więc wstawienie tego zdjęcia nie ma nic wspólnego z socjalizmem, tylko wiąże się bezpośrednio z tym jednym zdaniem.

  2. A może niedługo wstawicie jeszcze zdjęcie Hitlera, który był takim samym mordercą jak Stalin? On też robił statystyki, na mordowanych Polakach. Pomieszało wam się w tych pustych główkach, biedni idioci.

  3. coś tam jednak ma, chyba taka socjotechnika,. ja z ciekawości weszłam – bo Stalin i FB dlaczego takie połączenie?????

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *